Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Toto fotenie nedopadlo dobre: Aha, ako sa Belohorcová zrúbala!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zdroj: Instagram ZB
23.04.2021 17:00

BRATISLAVA - Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová strávila uplynulé týždne na Slovensku, kde nakrúcala projekt Tvoja tvár znie povedome. V rámci toho poskytovala aj rozhovory a absolvovala fotenia. Z jedného však odchádzala s vyvrtnutým členkom.


Keďže Zuzana je vyštudovaná operná speváčka, stačilo málo a spev jej nerobil v podstate žiadny problém. Väčšou výzvou boli tanečné čísla, ktoré sa snažila nacvičiť vždy na 100%. 

VIDEO: Návrat Zuzany Belohorcovej k rodine

Jedno z posledných vystúpení v Tvári však absolvovala po tom, ako si vyvrtla členok. Blondínka aj so svojou dcérou Salmou poskytla rozhovor relácii Backstage. A potom nasledovalo fotenie. Lenže to nedopadlo podľa predstáv. 

„Mali sme menšiu nehodu, fotili sme v parku a Zuzka si tu našla jedinú jamu a vyvrtla si členok,” prezradila divákom markizáckeho webu moderátorka Lucia Hlaváčková. Okamžite v okolí zohnali mrazený polotovar, ktorý si Zuzana na členok priložila. 

Toto fotenie nedopadlo dobre:
Zdroj: Tv Markíza

Toto fotenie nedopadlo dobre:
Zdroj: Tv Markíza

Našťastie, prvá pomoc aj neskoršie ošetrovanie zabrali. Napriek tomu, že Belohorcovú práve čakal nácvik náročného tanečného čísla a vynárala sa otázka, či dané kolo zvládne, všetko nakoniec dobre dopadlo. 

Ôsme kolo šou Tvoja tvár znie povedome si môžete pozrieť už v nedeľu večer na obrazovkách Markízy. 

Toto fotenie nedopadlo dobre:
Zdroj: Tv Markíza


Galéria

Zuzana Belohorcová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články