°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Najpikantnejšie zábery z Prešporského bálu 2020: Mendrejová neustriehla nohavičky, rozšafná blogerka aj zámena manželiek!

Na Prešporskom bále 2020 to poriadne žilo!
Na Prešporskom bále 2020 to poriadne žilo!
Zdroj: Jan Zemiar
10.02.2020 06:05

BRATISLAVA - V úchvatných priestoroch bratislavskej Reduty sa uplynulú sobotu konal už XIX. ročník prestížneho Prešporského bálu. Nechýbali na ňom významní hostia ani známe tváre. Práve niektoré z nich to poriadne roztočili.


Prešporský bál je v Bratislave už tradíciou, na ktorú sa tešia mnohí jeho návštevníci. Okrem bohatého programu totiž ponúka aj skvelé jedlo, príjemnú atmosféru a jedinečnú zábavu. Tú si aj tentokrát užívali desiatky hostí. K tým patrili aj Sisa Lelkeš Sklovská (53) a jej manžel Juraj Lelkeš (68).

Dvojica je známa tým, že obľubuje spoločenské udalosti, vždy sú dokonale zladení a vedia sa bezprostredne baviť. Na parkete to tentokrát roztočili s manželmi Barborou Kortis Hrubanovou (31) a Johnnym Kortisom (37). Neskôr sa dokonca rozhodli, že si manželky na chvíľu vymenia. Oba páry sa na parkete výborne bavili.

Juraj Lelkeš vyzvŕtal Barboru Kortis Hrubanovú.
Najpikantnejšie zábery z Prešporského
Zdroj: Jan Zemiar

Svoju manželku Sisu Lelkeš Sklovskú požičal podnikateľovi Johnymu Kortisovi.
Najpikantnejšie zábery z Prešporského
Zdroj: Jan Zemiar

Ďalšou, ktorá sa nechala uniesť vírom hudby, bola módna blogerka Miroslava Dobiš Michalková. Dvojnásobná mama prišla na ples v spoločnosti svojho manžela a v nádhernej ligotavej róbe, no s hriešne vysokým rozparkom. Pri tanci však upustila z jeho prísneho stráženia a prítomným pánom dopriala pohľad na svoje štíhle nohy.

Fashion blogerka Miroslava Dobiš Michalková predviedla poriadne horúci tanec.
Najpikantnejšie zábery z Prešporského
Zdroj: Jan Zemiar

Svoju odvážnu róbu musela mať pod neustálou kontrolou aj mladá manželka podnikateľa Ivana Mendreja, Ivana Mendrejová Marmare (34), ktorá taktiež stavila na vysoký rozparok a priehľadné materiály. Módnu dizajnérku však napokon zradili schody a spod šiat jej vykukli nohavičky.

Ivana Mendrejová na schodoch neustriehla rozparok a ukázala viac ako plánovala.
Najpikantnejšie zábery z Prešporského
Zdroj: Jan Zemiar

Ako to na Prešporskom bále vyzeralo, si môžete pozrieť v našej galérii vyššie.


Galéria

Na Prešporskom bále 2020 Juraj Lelkeš vyzvŕtal Barboru Svoju manželku Sisu Lelkeš Fashion blogerka Miroslava Dobiš Ivana Mendrejová na schodoch

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články