°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Slovenská moderátorka (21) si zháňa hniezdočko v Bratislave... Fíha, to koľko zarába?

Martina Moma Horňáková si hľadá vlastné bývanie.
Martina Moma Horňáková si hľadá vlastné bývanie.
Zdroj: Jan Zemiar
26.01.2020 06:00

BRATISLAVA - Známa youtuberka a moderátorka Martina Moma Horňáková zatúžila po novom domove v srdci Bratislavy. A veru, pri novom bývaní vôbec netrochári. Pozrite, do akého paláca sa chystá!


Je čas na vlastné bývanie! To si asi povedala moderátorka Martina Horňáková, ktorá je najmä na sociálnych sieťach a youtube, kde sa preslávila so svojim vlogom, známa pod prezývkou Moma. Mladej blondínke sa podarilo na internete uchytiť v dobe, kedy youtuberi zažívali rozmach a pred piatimi rokmi jej popularita stúpla natoľko, že v roku 2015 vyhrala súťaž Bloger roka v kategórii Krása.

Moma patrí k najúspešnejším slovenským youtuberkám.
Slovenská moderátorka (21) si
Zdroj: Youtube/M.H.

Moma sa blogovaniu venuje už od svojich trinástich rokov, a tesne pred dvadsiatkou sa uchytila aj ako moderátorka známej livestylovej televízie. A zdá sa, že pracovné aktivity vynášajú blondínke pekné zárobky. Moma sa totižto rozhliada na trhu s realitami a pred pár dňami si vyhliadla byt v novostavbe širšom centre Bratislavy. Vyzerá to, že 2-izbový byt rodenú Trenčanku poriadne očaril. „Zdravím, mala by som záujem o obhliadku," reagovala takmer okamžite moderátorka.

Moderátorka Moma si vyhliadla moderný byt v Bratislave.
Slovenská moderátorka (21) si
Zdroj: M GREY real estate group

Bývanie v Bratislave však rozhodne nepatrí k lacným a ak ide navyše o novostavbu, je to luxus, ktorý si rozhodne nemôže dovoliť každý. A čo sa týka ceny spomínanej nehnuteľnosti, nejde zrovna o zanedbateľnú čiastku. Podľa dostupných informácií by sa cena nehnuteľnosti mala pohybovať okolo 170-tisíc eur!

Cena nehnuteľnosti sa vyšplhala na 170-tisíc eur.
Slovenská moderátorka (21) si
Zdroj: M GREY real estate group

Zdá sa teda, že Mome jej pracovné aktivity slušne vynášajú. Prednedávnom blondínka sama zverejnila video, v ktorom otvorene hovorí o zárobkoch, ku ktorým sa šikovní influenceri môžu dostať propagáciou rôznych produktov či značiek na svojich kanáloch a sociálnych sieťach. Priznala, že ona sama akceptovala obrovské množstvo podobných spoluprác, jedným dychom však dodala, že dnes si medzi nimi starostlivo vyberá. Detaily síce blondínka nezverejnila, no vyzerá to, že moderátorke sa darí.

 

 


Galéria

Martina Moma Horňáková si Moma patrí k najúspešnejším Moderátorka Moma si vyhliadla Cena nehnuteľnosti sa vyšplhala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články