Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Kráska z Tvojej tváre má dieťa s kolegom z Markízy: Prvá FOTO dcérky... "Zradila" ju nová hviezda Oteckov!

Viki Valúchová
Viki Valúchová
02.05.2019 12:30

BRATISLAVA - Krásna herečka Viktoria Valúchová sa v októbri minulého roku prvýkrát stala mamou. S partnerom a hereckým kolegom Samom Spišákom má dcérku Margarétku. Tváričku ich malého pokladu však nechávali ukrytú. Až donedávna...


To, že mladí herci tvoria pár, obaja sprvu tajili a na zvedavé otázky odpovedali skôr naučenými frázami. Neskôr sa však začalo šuškať, že krásna Viktória je s markizákom tehotná a v októbri už sa dvojica tešila zo svojho prvého dieťatka, dcérky Margaréty. Viktória aj Samo si však svoje súkromie dôkladne strážia a ani po pôrode to nie je inak. Ak už herečka na sociálnej sieti zverejní nejaký ten záber zo súkromia, dáva pozor, aby tvárička dcérky zostala pred pohľadmi zvedavých fanúšikov ukrytá.

Kráska z Tvojej tváre
Zdroj: Jan Zemiar

Výnimku však spravila v prípade kamarátky a hereckej kolegyne Natálie Germániovej. S tou si počas návštevy 'cvakli' selfie a na zábere pritom nechýba ani malá Margarétka. Hviezda z úspešného seriálu Oteckovia fotku zavesila na svoj instagramový profil. Vďaka tomu herečka vôbec prvýkrát ukázala tváričku dievčatka.

Kráska z Tvojej tváre
Zdroj: Instagram N.G.

Ktovie, či išlo len o výnimku, alebo mladá mamička konečne v tomto smere prelomila ľady. Treba však povedať, že malá princezná je skutočne rozkošné bábätko.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Viki Valúchová Viki a Samo svoj Dcérka hereckej dvojice je Viktória zvyčajne dbá na Viktória Valúchová a Samo Viktória Valúchová a Samo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram N.G., Facebook V.V., Instagram V.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články