Krásna jojkárka je tehotná: Darilo sa jej to skrývať celých osem mesiacov! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Krásna jojkárka je tehotná: Darilo sa jej to skrývať celých osem mesiacov!

Petra Bubeníková
Petra Bubeníková
Zdroj: Instagram P.B.
14.02.2019 11:30

BRATISLAVA - Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje a medzi prominentné mamičky sa čoskoro zaradí aj krásna herečka Petra Bubeníková (28). Brunetka sa ľuďom zapísala do pamäti ako recepčná Petra v jojkárskom seriáli Panelák. Okrem toho sa venuje spievaniu s deťmi a teraz sa pripravuje na tú najkrajšiu rolu v živote.


K celebritným mamičkám sa čoskoro pripojí ďalšia kráska. Tmavovlasá herečka Petra Bubeníková, ktorú ľudia poznajú najmä z jojkárskeho denného seriálu Panelák ako recepčnú Petru, sa na svojom instagramovom profile pochválila radostnou novinkou.

So synovcom Markom má Petra Bubeníková veľmi blízky vzťah.
Krásna jojkárka je tehotná:
Zdroj: Instagram P.B.

Usmievavá herečka má k deťom blízko, o čom svedčí aj jej vrúcny vzťah so synovcom Markom. Sestrin syn jej robí radosť už od roku 2011. Peťa dokonca spieva s deťmi, a tak bolo len otázkou času, kedy sa jej pošťastí a aj ona získa ten najkrajší titul mama.

Tehotenstvo sa jej podarilo dlhé mesiace skrývať. Teraz však vyšla s pravdou von a na Instagrame zverejnila záber s guľatým bruškom. „S láskou a pokorou to spolu ťaháme už ôsmy mesiac," napísala Peťa k fotke, pričom vďaka hashtagom prezradila aj to, že čaká dievčatko. Budúcej mamičke srdečne gratulujeme.

Petra Bubeníková čaká dievčatko.
Krásna jojkárka je tehotná:
Zdroj: Adam Husek


Galéria

Petra Bubeníková So synovcom Markom má Petra Bubeníková čaká dievčatko. Petre sa podarilo tehotenstvo Synovec Marko tak už Petra so sestrou Michaelou Petra Bubeníková hrala v

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram, Adam Husek, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články