Morbídny brept televíznej redaktorky: Na pohrebe českej legendy... Ehm, lietajúca RAKVA?! | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Morbídny brept televíznej redaktorky: Na pohrebe českej legendy... Ehm, lietajúca RAKVA?!

Redaktorka Anna Bahnerová
Redaktorka Anna Bahnerová
Zdroj: čt24
07.02.2019 11:30

PRAHA - Toto jej nevyšlo! Česká redaktorka sa postarala o poriadny trapas, ktorý teraz baví celý národ. V priamom prenose počas pohrebu českej filmovej legendy sa jej podaril poriadny brept, na ktorý sa asi len tak ľahko nezabudne.


Priame prenosy sú postrachom mnohých moderátorov či redaktorov. Často ich sprevádza časová tieseň, stres, a na chyby nie je priestor. A práve chybička sa sem-tam pritrafí, a to aj ostrieľaným profesionálom.

V podobnej situácii sa ocitla na začiatku mesiaca redaktorka českej spravodajskej televízie Anna Bahnerová. Tá sa divákom prihovárala v živých vstupoch z poslednej rozlúčky s legendárnym českým hercom Luďkom Munzarom, ktorá sa konala v Národnom divadle v Prahe. Redaktorka chcela divákom priblížiť, ako bude rozlúčka prebiehať, no zdá sa, že sa zrazu na chvíľku stratila vo vlastných myšlienkach. „O 10:50 preletí nad Národným divadlom rakva. Ehm, pardón... preletí nad Národným divadlom lietadlo."

Narážala pritom na dva motorové letúne, ktorých prelet bol naplánovaný ako súčasť rozlúčky a mali vzdať hold zosnulému hercovi. Luděk Munzar bol totiž aj vášnivým pilotom, k čomu ho priviedol jeho otec. Svoj život však zasvätil kariére herca.

I keď pohotová redaktorka svoj omyl okamžite opravila, záznam zo živého vstupu začal okamžite kolovať internetom. Česi ale svoju veselú povahu nezaprú a aj tento slovný prešľap zobrali s humorom.

Podaril sa aj vám niekedy podobný brept?

38 % nie
áno 62 %

Hlasovalo: 310Galéria

Redaktorka Anna Bahnerová Mladej redaktorke sa v Luděk Munzar zomrel po Herec Luděk Munzar bol Život zasvätil Luděk Munzar

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: ČSFD, Bontonfilm, ČT24, archív ND Praha,
VIDEO: ČT24

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články