Bleskové čistky na obrazovkách Markízy: Skončila ďalšia známa tvár! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Bleskové čistky na obrazovkách Markízy: Skončila ďalšia známa tvár!

Na Markíze skončila ďalšia známa tvár!
Na Markíze skončila ďalšia známa tvár!
Zdroj: TV MARKÍZA
06.12.2018 12:30

BRATISLAVA - Zostali jej už len oči pre plač. Na markizáckych obrazovkách definitívne skončila ďalšia tvár, ktorá o rozprávkovej výhre môže už len snívať. Reč je o mladej farmárke Daniele Urbanovej. Tú koniec v populárnej šou zasiahol natoľko, že sa neubránila potoku sĺz.


Dade sa stalo osudným vyrábanie podberákov, ktorými k sebe mali pritiahnuť drevenú rybu. Blondínka už od začiatku netušila, ako nástroj vyrobiť, keďže v čase, keď sa to ostatní učili, ešte na Farme nebola. Nakoniec sa jej však podarilo čo-to odkukať od kolegov a hlasnými radami jej pomohla aj Renáta.

Daniela Urbanová si s podberákom nevedela dať rady.
Bleskové čistky na obrazovkách
Zdroj: TV MARKÍZA

Hoci sa jej napokon zadarilo, Karin Dvořáková ju porazila.
Bleskové čistky na obrazovkách
Zdroj: TV MARKÍZA

Podberák napokon úspešne vyrobila a pred Dadou sa zjavila možnosť posunúť sa do ďalšieho kola. Osudnou sa jej však stala drevená ryba. Kým ostatní farmári svoju úlohu splnili a makety k sebe pritiahli, jej a Karin sa stále nedarilo. Napokon ju farmárska Barbie predsa len porazila a Urbanová sa musela rozlúčiť s vysnívanou výhrou 75 000 €.

Po prehre Danielu premohli slzy.
Bleskové čistky na obrazovkách
Zdroj: TV MARKÍZA

Kým v prvých momentoch brala svoju prehru hrdinsky, všetko sa otočilo, keď ju ostatní farmári chceli podporiť. „Neobjímajte ma," hnevala sa. Vyjadrila sa totiž, že nemá rada, keď ju niekto začne ľutovať, pretože v tom momente sa vždy rozplače. A tak sa aj stalo. So slzami v očiach sa Dada musela zmieriť s tým, že do semifinále, na rozdiel od Karin, Peťa, Milana a Dominika, nepostúpi.

Priali ste Dade výhru?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 2225Galéria

Na Markíze skončila ďalšia Daniela Urbanová si s Hoci sa jej napokon Po prehre Danielu premohli

Nástroje k článku


ZDROJ: nia

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články