Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Tragédia v rodine Zuzany Šebovej: Jej brata Michala († 42) našli mŕtveho!

Zuzana Šebová
Zuzana Šebová
23.08.2018 14:10

BANSKÁ BYSTRICA - Len začiatkom minulého roka sa rodina Zuzany Šebovej (36) otriasla v základoch. Po desiatkach rokov vyšli najavo tajomstvá o minulosti jej otca Jozefa, ktorý svojim dvom dcéram celý život tajil jednu zásadnú vec. Okrem Zuzany a Sandry sa mu totiž podarilo splodiť ešte dve ďalšie deti. Nemanželskú Andreu a Michala, syna z prvého manželstva. Herečke sa život obrátil na ruby a s drsnou pravdou sa musela vysporiadavať poriadne dlho. Aktuálne sa na verejnosť dostala mimoriadne smutná správa - jej brata našli mŕtveho.


Michala, ktorý žil ťažkým životom, potýkal sa so zdravotnými problémami a mal mať problém s alkoholom, našla polícia mŕtveho. „Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ohliadajúci lekár na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie," povedala pre Topky Mária Faltániová, banskobystrická policajná hovorkyňa.

Informáciu potvrdila aj hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. „Môžem potvrdiť zásah záchranárov. Žiaľ, mužovi už nedokázali pomôcť, a lekár musel konštatovať smrť." Ako sme sa dozvedeli, bezvládne telo Šebovej brata našla privolaná policajná hliadka v jeho byte krátko po polnoci z 21. na 22. augusta. „Na zistenie presnej príčiny úmrtia bola nariadená pitva,“ dodala Faltániová. Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Galéria

Zuzana Šebová Zuzana Šebová s manželom Zuzana Šebová vie, čo Zuzana Šebová s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Lovely Day Wedding agency, Tv Joj, Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články