Známa Slovenka bez podprsenky: Holé prsia a bradavky ako na podnose! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Známa Slovenka bez podprsenky: Holé prsia a bradavky ako na podnose!

Kristína Činčurová
Kristína Činčurová, Zdroj: Instagram.com/kristinacincurova
13.06.2018 00:20

ISLAND - To je ale provokatérka! Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová (20) je známa tým, že sa nebráni odvážnejším outfitom či pózam, ktoré často rozpumpujú krv v žilách nejednému chlapovi. Svedčí o tom aj jej najnovší záber, na ktorom predviedla presvitajúce holé prsia a bradavky doslova ako na podnose.


Medzi hanblivky rozhodne nepatrí! Keďže sa Kristína Činčurová vo svete krásy a modelingu udomácnila pred dvoma rokmi ako víťazka Miss Slovensko, na odvážnejšie snímky pred objektívom je už veľmi dobre zvyknutá.

Svedčí o tom aj jej najnovší záber, ktorý mnohým pánom zdvihne hladinu testosterónu poriadne vysoko. Blondínka si totiž zapózovala bez podprsenky a v presvitajúcom bielom tričku všetkým ukázala holé obliny pŕs a bradavky. Hoci mala Kristína na tvári bielu kozmetickú masku, tento "detail" pri pohľade na jej odhalené ženské zbrane zrejme nezaujímal nikoho.

V presvitajúcom tričku odhalila Kristína holé obliny pŕs a bradavky.
Známa Slovenka bez podprsenky:
Zdroj: Instagram

Šteklivú snímku odfotil známy návrhár a tiež fotograf Lukáš Kimlička, s ktorým si v týchto dňoch Misska užíva čarokrásny svet Islandu. Či ide o dovolenku alebo pracovnú cestu, to nevieme. Jedno je však isté. Tento módny guru rozhodne vie, ako zaujať!

Odvážny záber zverejnil na svojom Instastory módny guru Lukáš Kimlička.
Známa Slovenka bez podprsenky:
Zdroj: Instagram


Galéria

Kristína Činčurová V presvitajúcom tričku odhalila Odvážny záber zverejnil na Kristína Činčurová Kristína Činčurová je známa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články