Fúha, je to vôbec ona?! Pozrite, takto dnes vyzerá Grigorova bývalá láska... | Topky.sk

°C

Štvrtok, 5. december 2019. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Fúha, je to vôbec ona?! Pozrite, takto dnes vyzerá Grigorova bývalá láska...

Robo Grigorov
Robo Grigorov
Zdroj: SITA
12.05.2018 18:00

BRATISLAVA - Robo Grigorov (53) je známy spevák, ktorý si svoje súkromie stráži. Je slobodný, no v minulosti tvoril pár s moderátorkou Janou Škrekovou. Tú sa roky na spoločenských akciách vôbec neukazovala. Nedávno však urobila výnimku. Pozrite sa, ako teraz vyzerá!


Robo Grigorov je v hudobnom biznise skutočný pojem, no o súkromí nerád rozpráva, a tak sa veľa nevie ani o jeho partnerkách. Mnohí ale vedia o Jane Škrekovej, s ktorou má dcéry Nikitu a Sofiu.  Ich vzťah však nedopadol práve najlepšie - roky spolu  nekomunikujú, umelec vraj dokonca nemá dobrý vzťah ani s dcérami. Keďže na výchovu ratolestí bola moderátorka sama, roky žila v ústraní a do spoločnosti veľmi nechodila.

Na prekvapenie mnohých však urobila výnimku a pred pár dňami sa objavila na istej módnej prehliadke, kde ju jojkársky TopStar aj oslovil. A tak diváci mali možnosť vidieť, ako sa za posledné roky moderátorka zmenila. 45-ročná brunetka prišla na akciu upravená veľmi nenápadne, takmer nenalíčená a vlasy mala stiahnuté do drdola. Málokto by spoznal, že ide o niekdajšiu známu tvár, ktorá v minulosti ohúrila aj známeho rebela Grigorova. Na svoju bývalú lásku už asi dávno zabudla, dnes má po svojom boku priateľa Martina a pôsobí šťastne a spokojne, o čom svedčia aj jej fotografie na sociálnej sieti. Aktuálnu fotografiu Jany Škrekovej nájdete v našej GALÉRII»

Spoznali by ste Janu Škrekovú?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 321Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Tv Joj, Facebook JŠ, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články