Martin Dejdar si poriadne zavaril: Havária v Tatrách... Zobrali mu vodičák! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Martin Dejdar si poriadne zavaril: Havária v Tatrách... Zobrali mu vodičák!

Martin Dejdar je hviezdou markizáckeho seriálu Kuchyňa.
Martin Dejdar je hviezdou markizáckeho seriálu Kuchyňa., Zdroj: TV MARKÍZA
12.03.2018 12:00

BRATISLAVA - Český herec Martin Dejdar, ktorý je hviezdou nového markizáckeho seriálu Kuchyňa, sa aktuálne dostal do poriadne nepríjemných problémov. Havaroval totiž v Tatrách. Háčikom však je, že bol pod vplyvom alkoholu. Muži zákona mu preto zobrali vodičák.


Všetko sa však, samozrejme, stalo len v spomínanom seriáli. Autonehodu mal šéfkuchár Zdeněk Nedbal, ktorého Martin Dejdar v Kuchyni stvárňuje. Herec tak nepríjemnosti rieši len pred kamerami a v realite si od podobných ťažkostí aktuálne môže, našťastie, oddýchnuť. 

Známy Čech však v minulosti už účastníkom vážnej dopravnej nehody bol. Dejdar sa vracal domov z Bratislavy, kde tancoval v tanečnej šou Bailando, keď sa na diaľnici zrazil s diviakom. „Tú sviňu som videl až na poslednú chvíľu, stála tam ako socha. A potom rana, airback v tvári a žiadny výhľad. Otvorila sa mi totiž cez celé predné okno kapota,“ opísal chvíle hrôzy českým médiám. 

„Netušil som, kam idem, či sa kotúľam alebo som hore nohami. Začal som brzdiť a potom som sa snažil dostať z auta von. Bol som ale ľavou stranou zapasovaný na strednom zvodidle, preto som sa musel vysúkať dverami spolujazdca na diaľnicu, kde okolo mňa jazdili kamióny. Jeden zastavil a prišiel sa ma opýtať, čo sa stalo,“ priznal herec, ktorý v osudný moment išiel viac ako 100-kilometrovou rýchlosťou. 

„Verím na osud a verím, že niekto tam hore ma má rád,“ dodal pred jedenástimi rokmi Dejdar, ktorý sa v tom momente druhýkrát narodil. Ako situáciu v seriáli vyrieši napokon jeho postava, sa dozviete dnes večer na Markíze.


Galéria

Martin Dejdar je hviezdou Martin Dejdar je hviezdou Martin Dejdar Martin Dejdar Martin Dejdar hrá v Martin Dejdar

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články