Streda6. december 2023, meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz

Vášáryová vytočená do nepríčetnosti! Obula sa do Ficovej asistentky: Peniaze zohnala vlastnou...

Magda Vášáryová Zobraziť galériu (6)
Magda Vášáryová (Zdroj: SITA)

BRATISLAVA - Už niekoľko dní Slovenskom otriasa kauza chladnokrvnej vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27). Brutálny čin nenechal chladným snáď nikoho a verejnosť sa denno-denne stáva svedkom množstva politických vyhlásení či otvorených obvinení. Svoje názory otvorene prezentujú aj viaceré známe osobnosti, medzi nimi i herečka a niekdajšia veľvyslankyňa Magda Vašáryová (69), ktorá zjavne patrí k tým odvážnejším...

Svoj hnev nasmerovala ako na koaličných, tak i niektorých opozičných politikov. Zdá sa však, že Vášáryovej nedá spávať ani Mária Trošková, hlavná štátna radkyňa, ktorá sa pod tlakom udalostí posledných dní na istý čas vzdala svojho postu.

„Musím sa priznať, že som počítala so všetkými možnými kontaktmi nášho predsedu vlády, ruské nevynímajúc, ale talianská mafia cez slovenskú... no, ako ju nazvať... call girl? To je priam filmový scenár,“ rozčúlila sa herečka na sociálnej sieti na jej pomery celkom nevyberaným spôsobom.

Vášáryová vytočená do nepríčetnosti!
Zobraziť galériu (6)
Takto Magda Vašáryová na sociálnej sieti naložila Márii Troškovej.  (Zdroj: Facebook M.V.)

Tam však ani zďaleka neskončila. Ešte v ten istý deň sa rozohnila natoľko, že na adresu Troškovej naznačila i niečo omnoho vulgárnejšie. „Teraz by mohli nosiť ten milión na MDŽ, to by bola atmosféra. A na ňom by mohla sedieť pani Trošková v mini sukni. Aby bolo jasné, že ich ona zohnala vlastnou.... Doplňte si. Ja píšem, samozrejme, hlavou,“ napísala bývalá politička.

Vášáryová vytočená do nepríčetnosti!
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: Facebook M.V.)

O tom, ako si zrejme čitatelia sami pre seba príspevok doplnili, asi priveľmi premýšľať ani netreba. Už len pri spomienke na erotický transparent, ktorý medzi protestujúcimi počas minulotýždňového pochodu vraj zožal naozaj extrémny úspech...

Viac o téme: Magda VášáryováMária Trošková
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu