Sexymbol Juraj Bača začal spievať: Ľudia zostali totálne v šoku! | Topky.sk

Utorok, 14. august 2018. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Sexymbol Juraj Bača začal spievať: Ľudia zostali totálne v šoku!

Juraj Bača
Juraj Bača
Zdroj: Jan Zemiar
14.02.2018 12:00

BRATISLAVA - Tak to hádam nie! Juraj Bača (30) je divákom známy najmä ako talentovaný herec, ktorý naposledy hviezdil v markizáckom Búrlivom víne či v seriáli Rex, kde stvárnil úlohu charizmatického detektíva Richarda. Len málokto však vie, že umelec sa venuje i muzikálovému herectvu, hre na hudobné nástroje a dokonca je lídrom kapely Party Beat, ktorej členkou je i Natália Hatalová (28). A takto to vyzerá, keď začne spievať!


Juraja sme stretli pri príležitosti prezentácie bezdymového tabakového výrobku, kde bol pozvaný práve ako hudobný hosť. Ešte pred vystúpením priznal, že hoci nefajčí, udalosti sa zúčastnil práve preto, aby podporil výrobok, ktorý pri používaní svojím dymom nezaťažuje okolitú verejnosť. „Nemám rád klasické cigarety a vadí mi to najmä ako spevákovi, keďže nám to škodí,“ povedal a priznal, že hoci fajčeniu neholduje, myšlienka menej rizikového požívania nikotínu mu príde sympatická.

V momente, keď po svojom príhovore začal hrať na gitaru a spievať, mnohí hostia zostali poriadne zaskočení. Niektorí totiž netušili, že je skutočne skvelý hudobník a okrem ovládania hry na niekoľko hudobných nástrojov má aj parádny hlas. Pri jeho interpretácii hitov ako Angels, Hallelujah či Opri sa o mňa mnohým prítomným ženám zastalo srdce a zo sympatického Juraja nedokázali spustiť oči. A ako to vyzeralo, si môžete pozrieť v našom videu! 

Juraj Bača sa ukázal ako talentovaný spevák.
Sexymbol Juraj Bača začal
Zdroj: Jan Zemiar

Hercov spev zaujal aj prítomné dámy.
Sexymbol Juraj Bača začal
Zdroj: Jan Zemiar

Vedeli ste o tom, že Juraj Bača je výborný spevák?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 424Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar ;
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články