Sexi Vačková (48) sa vyzliekla: V snehu vytasila svoje ženské zbrane! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Sexi Vačková (48) sa vyzliekla: V snehu vytasila svoje ženské zbrane!

Zuzana Vačková si užívala dovolenku na Kysuciach.
Zuzana Vačková si užívala dovolenku na Kysuciach.
09.01.2018 18:30

KLOKOČOV – Pobehovala iba v plavkách! Herečka Zuzana Vačková (48) v poslednom období žije aktívnym spôsobom života. Uplynulé dni sú tiež toho dôkazom. Počas zimných prázdnin sa vybrala s rodinou oddychovať na Kysuce, kde sa poriadne odviazala a ukázala svoju polonahú postavičku.


Predviedla guľovačku v plavkách, a nielen to... Herečka Zuzana Vačková patrí k ženám, ktoré sú vždy usmiate a srší z nich pozitívna energia. O tom svedčí aj aktuálna fotografia na jej Instagramovom účte, kde sa umelkyňa odviazala a vyskúšala si guľovačku v plavkách. Pri pohľade na jej polonahé telo pobehujúce vonku v snehu, určite mnohých zamrazí.

Ak si myslíte, že sa začala otužovať, nie je to tak. Ako sama pod záberom prezradila, prekonávala samú seba. „Som hrdina, lebo som vyliezla z horúceho suda,“ priznala Vačková, ktorá si spolu s rodinou užívala dovolenku na Kysuciach v Klokočove. Okrem netradičnej zábavy v nízkych teplotách herečka predviedla aj obdivuhodné ženské krivky, ktoré odhalila v dvojdielnych úsporných plavkách. A veru, nemá sa za čo hanbiť. Fotografiu herečky v plavkách si môžete pozrieť v našej GALÉRII».

Zažili ste už aj vy guľovačku v plavkách?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 537Galéria

Zuzana Vačková si užívala Zuzana Vačková priznala, že Zuzana Vačková v horúcom Zuzana Vačková na dovolenke. Zuzana Vačková Zuzana Vačková Zuzana Vačková nemá problém Zuzana Vačková

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram, Ján Zemiar, Facebook, Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články