Speváčka Dara Rolins oslavuje 45. narodeniny: Takto sa za roky zmenila! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Speváčka Dara Rolins oslavuje 45. narodeniny: Takto sa za roky zmenila!

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi/
07.12.2017 05:45

BRATISLAVA - Speváčka Dara Rolins veľmi dobre vie, že ju nepredáva len jej meno a hity, ale aj pekná tvár a dokonalé telo. Dnes oslavuje táto uznávaná sexi diva 45-te narodeniny, no i napriek tomu vyzerá doslova ako bohyňa. V jej umeleckých začiatkoch bolo ale všetko celkom inak. Pozrite, ako sa rokmi menila!


Odvtedy, čo našu popmusic zahltili hity zázračného dievčatka s obrovským speváckym talentom, prešlo už neuveriteľných tridsaťpäť rokov. Svoje prvé turné absolvovala mala Darinka Rolincová už keď mala desať a o rok na to dokonca stihla vydať aj svoj debutový album. Svoju popularitu si začala budovať aj vďaka spolupráci s božským Karlom Gottom, ktorá jej neskôr otvorila dvere do domáceho i zahraničného šoubiznisu.

Z milej Darinky Rolincovej je dnes už vyzretá sexi žena.
Speváčka Dara Rolins oslavuje
Zdroj: Profimedia, Instagram, TV Markíza

V tých časoch si však blondínka zmenila nielen meno na dospelejšie znejúce - Dara Rolins, ale postupne začala „prerábať“ aj celý svoj zovňajšok. Popová diva má viackrát upravený nos, napumpovaný dekolt a na prvý pohľad je jasné, že so známkami starnutia zatočila aj niekoľkými vyhladzujúcimi zákrokmi.  Dara je navyše známa svojím aktívnym spôsobom života. Speváčka totiž holduje viacerým športom a svoju dokonalú postavu si udržiava aj zdravou životosprávou.

Takto vyzerala Dara Rolins ešte pred plastickými zákrokmi. Speváčka mala vtedy 29 rokov.
Speváčka Dara Rolins oslavuje
Zdroj: Profimedia, Instagram, TV Markíza

30-ročná Dara Rolins pred tým, než si nechala upraviť svoj nos.
Speváčka Dara Rolins oslavuje
Zdroj: Profimedia, Instagram, TV Markíza

V súčasnosti je už z Rolins nielen jedna z najuznávanejších a najsexi slovenských celebrít, ale i hrdá mama deväťročnej dcéry Laury, ktorú má s českým hudobníkom Matějom Homolom. Jej životnou láskou je kontroverzný raper Rytmus, s ktorým tvorí pár už viac ako šesť rokov.

Dnes naša úspešná umelkyňa oslavuje svoje 45-te narodeniny, ku ktorým jej srdečne gratulujeme a želáme všetko len to najlepšie!

Aj keď Dara Rolins podstúpila isté vylepšenia, vôbec to neprehnala. Stále sa totiž na seba podobá
Speváčka Dara Rolins oslavuje
Zdroj: Vlado Anjel

Je vám speváčka Dara Rolins sympatická?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 2724Galéria

Dara Rolins Z milej Darinky Rolincovej Takto vyzerala Dara Rolins 30-ročná Dara Rolins pred Aj keď Dara Rolins Speváčka Dara Rolins ako 25- ročná Dara Rolins, Vo svojej mladosti nafotila

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Profimedia, TV Markíza, Instagram, Vlado Anjel, Playboy

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články