Wanda Hrycová predviedla parádnu postavičku: To je ale kočka! | Topky.sk

Piatok, 21. september 2018. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Wanda Hrycová predviedla parádnu postavičku: To je ale kočka!

Wanda Adamík Hrycová
Wanda Adamík Hrycová
Zdroj: Jan Zemiar
12.10.2017 09:00

BRATISLAVA - Takto úžasne schudla! Trojnásobná mama Wanda Adamík Hrycová (40) síce nikdy nepatrila medzi vychrtliny, no po svojom poslednom pôrode dokázala, že aj ona dokáže na sebe zamakať a dostať sa do formy. Dnes sa totiž môže pýšiť takouto parádnou postavičkou!


Vo februári tohto roka sa stala Wanda Adamík Hrycová už trojnásobnou mamou. K jej dvom synom Vadimovi a Artemovi pribudol totiž ďalší chlapček, ktorého pomenovala rovnako netradične – Nazar. A hoci od jej posledného pôrodu ubehlo len pár mesiacov, známa producentka sa už dnes môže pýšiť priam obdivuhodným vzhľadom.


Wanda Hrycová parádne schudla: Toto je jej recept!


Svoju skvelú fyzickú kondičku potvrdila na nedávnej premiére filmu Mečiar, na ktorej sa objavila po boku manžela Mareka Adamíka. Blondínka prišla oblečená v elegantnom kostýme, ktorý veľmi vkusne zvýraznil jej schudnutú postavičku.

„Stojí ma to dosť veľa námahy a sebazaprenia. Je za tým odriekanie, tréning 3-krát do týždňa... a makám. Ja naozaj posledné mesiace jem len šaláty, pijem len smoothie, jem chia semiačka, mäsko a syry. Snažím sa,“ prezradila nám tajomstvo svojho parádneho výzoru Hrycová. No a my musíme uznať, že sa jej to darí naozaj ukážkovo. Veď presvedčte sa napokon sami!

Producentka Wanda Adamík Hrycová po pôrode parádne schudla. Dnes sa môže pýšiť takouto obdivuhodnou figúrou.
Wanda Hrycová predviedla parádnu
Zdroj: Jan Zemiar

Poznáte niekoho, komu sa po pôrode podarilo výraznejšie schudnúť?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 604Galéria

Wanda Adamík Hrycová Producentka Wanda Adamík Hrycová Wanda Adamík Hrycová po Wanda Adamík Hrycová s Wanda Adamík Hrycová je

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články