Kobielskeho trápenie: Toto je môj najväčší problém! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Kobielskeho trápenie: Toto je môj najväčší problém!

Vladimír Kobielsky
Vladimír Kobielsky, Zdroj: TV MARKÍZA
10.09.2017 22:00

BRATISLAVA – S týmto nerátal! Herec Vladimír Kobielsky (42) je divákom známy z rôznych seriálov ako Búrlivé víno či Panelák. Najnovšie sa však predvádza aj ako tanečník v markizáckej šou Let's Dance. Umelca sme nedávno vyspovedali a zistili, čo je v tejto šou jeho najväčší problém.


Herec Vladimír Kobielsky nabral odvahu a spolu s ostatnými známymi tvárami súhlasil s účasťou v markizáckej šou Let's Dance, kde minulý týždeň po prvý raz predviedol svoje tanečné umenie. Ako sme sa však dozvedeli, nečakal, že to bude také náročné. A hoci sa na tanec tešil, robí mu problémy. 

„Do tejto šou som išiel s radosťou. A tá radosť pomaly ale isto... hm... zostáva, zostáva. Takže... trápime sa, boríme sa s tými tancami, ale teda zatiaľ z toho máme stále radosť,“ posťažoval sa s úsmevom na perách Kobielsky, ktorý prezradil aj to, čo je jeho najväčším problémom, čo sa týka tanca. „Všetko. To znamená, že aj chôdza. Obyčajná chôdza v čači je problém, lebo to robíte cez špičky a je to neprirodzené, pritom stále musíte dopínať kolená a človek musí byť vystretý a ešte aj pozerať vpred, pamätať si choreografiu, držanie tela a šup... A idete!” povedal nám Vladimír.  

Jediné, s čím nemal problém, sú paradoxne topánky na opätku, v ktorých tancujú muži. „Nemal som s tým až taký veľký problém. Tým, že som predtým hral Amadea  v SND, kde som hral cisára Františka a mal som také isté podpätky už v tej postave tam, nie je mi to až také neprirodzené. Nezažívam to prvýkrát. Tancovať som v tom netancoval, to je pravda, akože možno, že to aj príde,“ dodal herec. Viac sa dozviete z videa vyššie.

Máte radi herca Vladimíra Kobielskeho?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 2893Galéria

Vladimír Kobielsky Vladimír Kobielsky účinkuje v Herec Vladimír Kobielsky a Vladimír Kobielsky hrá v Vladimír Kobielsky s manželkou. Vladimír Kobielsky a ďalší Vladimír Kobielsky sa objavuje

Nástroje k článkuZDROJ: AK, nia
FOTO: Vlado Anjel, Tv Markíza ;
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články