Deti známych celebrít v spoločnosti: Pozrite, toto sú ich poklady! | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Deti známych celebrít v spoločnosti: Pozrite, toto sú ich poklady!

Známe tváre v spoločnosti ukázali svoje poklady.
Známe tváre v spoločnosti ukázali svoje poklady.
30.06.2017 13:30

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v kine na nábreží Dunaja konala slávnostná premiéra populárnej animovanej komédie Ja Zloduch 3, ktorú si nenechalo ujsť ani niekoľko známych tvári, ktoré prišli do kina spolu so svojimi ratolesťami. A mnohí návštevníci ostali prekvapení, ako ich deťúrence vyrástli. Pozrite, toto sú oni!


Obľúbení mimoni sú späť! Premiéru zábavnej rozprávky Ja Zloduch 3 si nenechalo ujsť niekoľko populárnych osobností, ktoré do kina prišli spolu so svojimi ratolesťami. Stretli sme manželov Kramárovcov s najmladším synom Markom, ktorý už oslávil 9 rokov a je z neho riadny fešák, ktorý rovako ako jeho známy otec Maroš určite zlomí nejedno ženské srdiečko.

Maroš Kramár s manželkou Natašou a so synom Markom.
Deti známych celebrít v

Viac fotografí Kramárovcov i ďalších osobností s deťmi nájdete v našej Galérii»

V kine nechýbala ani moderátorka Telerána Lenka Šóošova spolu s partnerom Richardom Raimanom a ich starším, 5,5-ročným synom Riškom. Hoci brunetka syna po jeho narodení skrývala, dnes ho hrdo ukazuje. Jeho šibalské oči a úsmev sa nedali prehliadnuť, nehovoriac o tom, že strúhal jednu grimasu za druhou. A treba povedať, že je z neho už veľký chalanisko, ktorý má krásne hnedé oči po mame.

Nechýbal ani herec Štefan Kožka s už takmer dospelou dcérou Rebeccou (17). Tá prišla do kina oblečená v športovom outfite a v rukách na prekvapenie mnohých držala motorkársku prilbu. Ako sa zdá, je z nej motorkárka.

Akciu moderovala moderátorka Barbora Rákovská, ktorá napriek pracovným povinnostiam neukrátila ani svoju dcéru Amiu a rozprávku si s ňou pozrela tiež. Amia má 6 rokov a je to naozaj rozkošné dievčatko, ktoré akoby mamine z oka vypadlo, až na tie modré očká, ktoré ma po tatovi. Blonďavá princeznička rastie ako z vody a po letných prázdninách ju už budú čakať školácke povinnosti. Bude z nej prváčka.

Chystáte sa do kina na Ja zloduch 3?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 351Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články