Markizáčka varuje pred týmto mužom: Vyhrážal sa jej so zbraňou, zasiahla polícia! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Markizáčka varuje pred týmto mužom: Vyhrážal sa jej so zbraňou, zasiahla polícia!

Kristína Kövešová
Kristína Kövešová
Zdroj: Facebook K.K.
28.06.2017 09:00

ZELENEČ - Opäť klepla kriminálnikom po prstoch! Napriek tomu, že v uplynulých týždňoch dostala výhražnú anonymnú správu a dokonca ju aj napadli, Kristína Kövešová (34) neustále dokazuje, že pre spravodlivosť a bezpečie verejnosti je odhodlaná spraviť čokoľvek. Najnovšie si jej nečakaný zásah voči podozrivému ozbrojenému mužovi dokonca vyžiadal prítomnosť policajtov.


Kristína si totiž neplánovane posvietila na pochybnú skupinku, ktorá úradovala na pumpe medzi Trnavou a Bratislavou. „Išla som z výroby a postáli sme na pumpe na Zelenči. Všimli sme si, že sa tam pohybuje nejaká podozrivá skupinka ľudí. Ženy ponúkali veštenie, muži sa ponevierali po parkovisku. Ľudia mimo kamery mi povedali, že sa im viackrát snažili násilím niečo predať a hovorili aj o iných kriminálnych činoch,” povedala nám brunetka, keď sme ju kontaktovali. 

„Celá skupinka sedela na odpočívadle pod stromom. Tak som za nimi išla s kamerou a pýtala sa, čo tam robia, Tvrdili, že sú žobráci,” opísala nám, ako sa začala na pumpe odohrávať celá nebezpečná situácia. To však ešte netušila, že už o chvíľu sa všetko zvrtne a tvárou v tvár bude čeliť vyhrážkam so zbraňou. 

Muž na fotografii sa Kristíne Kövešovej vyhrážal so zbraňou.
Markizáčka varuje pred týmto
Zdroj: Facebook K.K.

„Po chvíli jeden muž začal byť poriadne nervózny, odhrnul tričko a ukazoval mi zbraň,  ktorú mal pri sebe. Pýtal sa, či chcem mať problém,”  povedala nám reportérka. A hoci bežný človek by zrejme po takýchto slovách rýchlo zdupkal, Kristína opäť raz nezaprela svoju odvahu a zastrašiť sa nenechala ani tentokrát. 

„Tak som sa spýtala, či má zbroják, povolenie na zbraň. Nasadol do auta, odišiel a ešte kričal, že keď bude chcieť, kúpi si aj guľomet. Dnes sme sa tam opäť vrátili a videla som, že sú tam znovu a stále má pri sebe zbraň,” informovala nás včera. Reportérka teda neváhala a rozhodla sa okamžite kontaktovať mužov zákona.

Muži zákona neznámeho muža zaistili a odviedli ho na políciu.
Markizáčka varuje pred týmto
Zdroj: Facebook K.K.

„Zavolali sme políciu, ktorá prišla skutočne rýchlo, v priebehu niekoľko pár minút, a zaistili ich. Ja som išla vypovedať, uvidíme teda, ako to dopadne,” zhrnula na záver statočná Kristína, ktorá v čase nášho telefonátu práve odchádzala z polície. 

Ak by ste mali o mužovi na fotografii akékoľvek informácie, či osobnú skúsenosť s vyhrážaním, neváhajte okamžite kontaktovať políciu.

Stretli ste sa už s podobnými vyhrážkami?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 604Galéria

Kristína Kövešová Muž na fotografii sa Muži zákona neznámeho muža Polícia muža zaistila a

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: archív KK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články