Psychický blok a nenávisť: Junior a Marcel prezradili, čo neznášajú! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Psychický blok a nenávisť: Junior a Marcel prezradili, čo neznášajú!

Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč
Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč
24.06.2017 13:00

BRATISLAVA – Do tohto by ste ich nedokopali ani za nič! Populárni moderátori Milan Junior Zimnýkoval (39) a Marcel Forgáč (45) nedávno prezradili, čo-to zo svojho súkromia. Priznali, čo najviac neznášajú a z čoho majú doslova psychický blok.


Každý niečo máme radi a niečo neznášame. Či už ide o nejakú činnosť, veci alebo jedlo. A rovnako sú na tom aj známe tváre Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí bez okolkov priznali pre jojkársky Top Star, čo z duše nenávidia.

„Nerád behám. To je vec, ktorá ma vrcholne nebaví. Chodiť aj s ťažkým batohom áno, ale bežať určite nie," prekvapil svojou odpoveďou Forgáč, ktorý je inak zdatný športovec. Okrem toho však nemá rád aj iné veci. V chladničke by ste u neho určite nenašli jogurty. A dôvod? „Nejedávam jogurty, lebo mám psychický blok od detstva. Už som sa ho niekoľkokrát snažil prekonať, lebo som si istý, že ich je veľa takých, ktoré naozaj sú dobré, mimoriadne a sú naozajstné a sú ovocné. Už som to skúšal viackrát, ale tá chuť, nie,“ odtajnil svoj blok Marcel.

Rovnako aj jeho kolega Junior priznal, čo nenávidí. „Vypisovať tlačivá, to je psycho a tiež nenávidím lečo. Ja ho fakt nemám rád, aj keď mám rád papriku, aj paradajku, aj cibuľu aj vajíčko, ale spolu v tejto kombinácii nie,“ prekvapivo priznal moderátor obľúbenej relácie o varení Moja mama varí lepšie ako tvoja, kde predsa len už ochutnal kadečo.

Aj vy máte z nejakého jedla psychický blok?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 390Galéria

Milan Junior Zimnýkoval a Milan Zimnýkoval alias Junior Milan Zimnýkoval alias Junior Marcel Forgáč Milan Junior Zimnýkoval a

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články