Hargašová má sexi dvojníčku: S dcérou vyzerajú ako sestry! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Hargašová má sexi dvojníčku: S dcérou vyzerajú ako sestry!

Jarmila Lajčáková-Hargašová
Jarmila Lajčáková-Hargašová
Zdroj: Jan Zemiar
16.05.2017 10:30

BRATISLAVA - Má sexi dvojča! Známa moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová (50) má doma svoju vernú kópiu. Jej najstaršia dcéra Vanesa (24) totiž vyrástla do krásy a na slávnu mamu sa čoraz viac ponáša. Fascinujúce však je, že obe dámy v súčasnosti vyzerajú skôr ako dve sestry. Z ich podoby padnete na zadok!


Aká matka, taká Katka! Presne toto pravidlo sa dokonale hodí do rodiny známej televíznej moderátorky Jarmily Lajčákovej-Hargašovej. Jej najstaršia dcéra Vanesa Lajčáková sa na ňu totiž čoraz viac a viac podobá.

Dôkazom môže byť aj ich spoločný záber, ktorý vznikol na istej módnej prehliadke, na ktorej sa pred pár dňami obe dámy objavili. Pri pohľade na ich fotografiu však len ťažko uveriť, že ide o matku a dcéru.

Práve naopak, mnohí by bezpochyby skôr tipovali, že Jarmila je jej staršia sestra. Hargašová sa totiž aj vo svojich 50 rokoch môže stále pýšiť štíhlou figúrou a závideniahodným, mladistvým lookom. Fascinujúci je však okrem toho najmä ich totožný výzor, nevinný pohľad, sexi figúra a priam očarujúci úsmev, ktorý je ich azda najnápadnejšou charakteristikou. Skrátka, genetika ani v tomto prípade rozhodne nesklamala!

Jarmila Lajčáková-Hargašová vyzerá po boku svojej dcéry Vanesy skôr ako jej staršia sestra.
Hargašová má sexi dvojníčku:
Zdroj: Profimedia

Vyzerajú podľa vás Jarmila Hargašová s dcérou Vanesou ako sestry?

35 % nie
áno 65 %

Hlasovalo: 820Galéria

Jarmila Lajčáková-Hargašová Jarmila Lajčáková-Hargašová vyzerá po Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová má Jarmila Lajčáková-Hargašová sa vo Jarmila Lajčáková-Hargašová snáď nikdy

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: Profimedia, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články