Danglovo dlho skrývané tajomstvo z minulosti: S touto herečkou kedysi tvoril pár! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Danglovo dlho skrývané tajomstvo z minulosti: S touto herečkou kedysi tvoril pár!

Dano Dangl
Dano Dangl
Zdroj: TV MARKÍZA
16.04.2017 13:00

BRATISLAVA - Toto je ona! Dano Dangl (42) je dlhé roky šťastne ženatý s krásnou Beátou. Dvojica má spolu tri deti, pričom najmladšie sa narodilo len koncom minulého roka. Málokto však vie, s kým známy Slovák tvoril pár ešte predtým, ako našiel ženu svojho života. V markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome ho nabonzovala kolegyňa Zuzana Fialová (42)!


Už dnes večer si diváci televízie Markíza vychutnajú ďalšiu epizódu zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. No okrem známych piesní, ktoré dotvoria vtipné premeny, počas večera zaznie aj jedna zaujímavá pikoška. Prezradila ju porotkyňa Zuzana Fialová. 

Počas výmeny názorov s kolegom Danom Danglom naňho totiž prezradila jedno tajomstvo z minulosti. „Neviem, či viete, vážení a milí televízni diváci, priaznivci televíznej zábavy, Dangl je do mňa od strednej školy a je úplne akože z toho frustrovaný, že nikdy, ale že nikdy som oňho ani očkom nezavadila,“ začala svoje rozprávanie herečka. 

Nie však s Fialovou Dangl počas strednej školy chodil, ale s úplne inou známou Slovenkou. „Je to pravda, už keď si chodil s Danicou Jurčovou, tak už vtedy...“ vyzradila Fialová meno známej Slovenky, s ktorou obľúbený porotca v minulosti tvoril pár. V tejto súvislosti sme kontaktovali aj samotného Dana, no humorista sa nám doposiaľ k tejto téme nevyjadril.

Dano Dangl, keď mal len 19 rokov, s Danicou Jurčovou vo filme Sny podľa Renoira. Dvojica mala práve v tom čase tvoriť pár.
Danglovo dlho skrývané tajomstvo
Zdroj: archív STV

Tvorili podľa vás Dano Dangl a Danica Jurčová pekný pár?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1073Galéria

Dano Dangl Dano Dangl, keď mal Zuzana Fialová na Dana Zuzana Fialová prezradila, že Dano Dangl a Zuzana Dano Dangl už roky

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza, Ján Zemiar;
VIDEO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články