Smatanová ako »z reklamy na anorexiu«: Preboha, Zuza, najedz sa! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Smatanová ako »z reklamy na anorexiu«: Preboha, Zuza, najedz sa!

Zuzana Smatanová pôsobí čoraz chudšie.
Zuzana Smatanová pôsobí čoraz chudšie.
Zdroj: Profimedia
02.05.2016 09:30

BRATISLAVA - Ruky ako špáradlá! Zuzana Smatanová (31) nikdy nepatrila k ženám, ktoré by trápilo nejaké to kilo navyše. Práve naopak, vždy sa mohla pýšiť perfektne štíhlou postavičkou bez jediného náznaku nedostatku. No ale z najnovších fotografií slovenskej speváčky ide doslova strach. Na krste svojho nového videoklipu totiž brunetka predviedla nezdravo vychudnutú postavu. Tu by vážne pomohla už len poriadna porcia jedla!


Zuzana Smatanová vždy pútala pozornosť svojou ultraštíhlou postavou, ktorá v ľuďoch neraz vyvolala obavy, či je zdravotne v poriadku. V minulosti speváčka svoje vychudnuté krivky obhajovala tým, že za ne môže genetika. „Ak by mal náhodou niekto o mňa obavy, tak sa mám výborne. Som spokojná a teším sa dobrému zdraviu,“ ubezpečovala fanúšikov hudobníčka. 

No zdá sa, že ani pribúdajúce roky a neustále upozorňovanie na to, že je až príliš chudá, nepomohli tomu, aby umelkyňa začala viac jesť. Pred pár dňami sa totiž konal krst Smatanovej nového videoklipu a ona opäť svojimi krivkami pútala pohľady všetkých.

Zo šiat jej totiž trčali vyziabnuté ručičky, ktoré doslova pripomínali dve paličky. Navyše, celý outfit mala v čiernej farbe, čo ju opticky ešte viac zúžilo. A pás? Ten by jej mohla závidieť nejedna ultraštíhla modelka. Zuzana, vážne, najedz sa už poriadne! 

Zuzana Smatanová predviedla na krste svojho nového videoklipu kostnaté ruky a telo ako z reklamy na anorexiu.
Smatanová ako »z reklamy
Zdroj: Profimedia

Zuzana Smatanová má ručičky ako dve paličky.
Smatanová ako »z reklamy
Zdroj: Profimedia

Mala by podľa vás Zuzana Smatanová pribrať?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 2752Galéria

Zuzana Smatanová pôsobí čoraz Zuzana Smatanová predviedla na Zuzana Smatanová má ručičky Aj na piatkovom finále Zuzana Smatanová nikdy nepatrila Zuzana Smatanová už v

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Profimedia, Ján Zemiar, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články