Malachovská nažhavená z tohto chlapa: Chytala mu rozkrok! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Malachovská nažhavená z tohto chlapa: Chytala mu rozkrok!

Iveta Malachovská
Iveta Malachovská
24.03.2016 00:00

BRATISLAVA – Neudržala sa! Moderátorka RTVS Iveta Malachovská (50) je známa svojím temperamentom a otvorenosťou. A tieto vlastnosti predviedla aj na utorkovej premiére nového filmu v istom nákupnom centre. Energickú brunetku tak zaujal istý muž, že sa neudržala a po obchytkávaní tela mu, na prekvapenie mnohých prítomných hostí, siahla aj na jeho mužskú pýchu.


To je ale „nestyda”! Temperamentná moderátorka verejnoprávnej televízie si v utorok večer nenechala ujsť premiéru nového filmu Batman verzus Superman, ktorá sa konala v istom nákupnom centre. Pred vchodom do kinosály si návštevníci mohli zapózovať  so zamaskovaným figurantom à la netopierí muž, ktorý očaril mnohých nielen svojím mužným telom, ale aj dokonalým kostýmom.

Tieto jeho prednosti najviac ocenila práve Iveta Malachovská, ktorá nielenže nevedela z Batmana spustiť zrak, ale si ho aj poriadne poobchytkávala a neuspokojila sa iba s hruďou. Na prekvapenie mnohých prítomných hostí mu bez ostychu siahla na rozkrok. Náš fotograf ju zastihol v momente, keď brunetka po tom, ako chytila Batmanovi jeho pýchu, vypleštila oči a ústa otvorila dokorán. A ako vidieť na zábere, figurant sa vôbec nebránil, zrejme mu to vôbec nevadilo...

Temperamentná Iveta Malachovská takto chytila Batmana za jeho pýchu.
Malachovská nažhavená z tohto

Aj vy by ste si zapózovali s Batmanom?

89 % nie
áno 11 %

Hlasovalo: 1644Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články