Nové správy o Jankovi Kronerovi: Sesternica Zuzana prehovorila! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Nové správy o Jankovi Kronerovi: Sesternica Zuzana prehovorila!

Ján Kroner a Zuzana Kronerová
Ján Kroner a Zuzana Kronerová
14.03.2016 19:30

BRATISLAVA - Vysoké pracovné nasadenie, stres, krach manželstva, či márna snaha zachrániť svoje divadlo. To všetko sa podpísalo pod neutíchajúce psychické problémy herca Jána Kronera (59). Obľúbený umelec sa však z ťažkého osudného kolapsu postupne dostáva opäť do bežného spoločenského diania. Ako sa má teraz, prezradila jeho sesternica, herečka Zuzana Kronerová (63).


Jána Kronera pred rokmi zasiahol osudový kolaps, pre ktorý sa stiahol do úzadia. Obľúbený umelec sa musel popasovať nielen s chorobou, ktorá ho viackrát zlomila, ale aj s neľahkými životnými prekážkami v jeho súkromnom živote.


Obľúbený herec Ján Kroner po rokoch na verejnosti: Pozrite, ako sa zmenil!


O tom, či sa opäť vráti na televízne obrazovky, porozprávala pre šoubizovú reláciu Smotánka hercova sesternica Zuzana Kronerová: „Určite! Zatiaľ pracuje v dabingu a nahráva. Má sa čoraz lepšie. Myslím, že určite ho diváci uvidia!“ Sympatická herečka tiež prezradila, že na zlepšení psychického stavu legendy sa podieľala aj ona sama. Dodávala mu totiž morálnu podporu. „No tak samozrejme, my sa ľúbime už od detstva, takže je to úplne prirodzené,“ uzavrela Kronerová.

Myslíte si, že sa podarí Jankovi Kronerovi opäť vrátiť na televízne obrazovky?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 17450Galéria

Ján Kroner a Zuzana Obľúbený herec Janko Kroner Janko Kroner a Zuzana Populárny slovenský herec Janko Herec Janko Kroner patrí

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: staskov.sk, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články