°C

Pondelok, 1. marec 2021. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Moderátor našich šou: V posteli modelky ho nahradil starec – s kufrom plným peňazí!

Petra Faltýnová so svojím bohatým milencom.
Petra Faltýnová so svojím bohatým milencom.
Zdroj: Profimedia
09.03.2016 11:30

PRAHA - Má nového! Leoša Mareša (39) slovenským divákom netreba nejako extra predstavovať. Najznámejší český moderátor totiž uvádzal niekoľko našich projektov a sedel aj v kresle porotcu. Vďaka nemu sa do povedomia verejnosti dostala aj tmavovlasá modelka Petra Faltýnová (37) - dvojica sa však pred časom rozišla. A kráska od susedov má za televíznu tvár už aj náhradu. V posteli ho vystriedal starec... ale s kufrom plným peňazí!


Leoš Mareš je síce stále ženatý, no v posledných rokoch sa po jeho boku objavovala modelka Petra Faltýnová. Minulý rok sa však dvojica definitívne rozišla a známy moderátor si za svoju bývalú milenku už stihol nájsť aj náhradu – módnu redaktorku Moniku Koblížkovú.

A v otázke lásky nezaháľala ani tmavovláska. Tá ulovila amerického miliardára Davida, ktorý je síce trochu starší, no zato poriadne bohatý. „Volá sa David a je to dolárový miliardár. Má tu v Miami vilu za 15 miliónov dolárov,“ prezradil pred časom pre blesk.cz dobre informovaný zdroj.

A o jeho bohatstve napokons vedčia aj fotky, ktoré sa podarilo nafotiť našim českým kolegom. Modelka je zohnutá nad kufrom luxusného auta a počíta v ňom poriadny balík peňazí, zatiaľ čo jej šedivý snúbenec stojí vedľa nej. No, kráska si naozaj vedela vybrať!

Petra Faltýnová ulovila síce o dosť staršieho chlapa, no má kufor plný peňazí.
Moderátor našich šou: V
Zdroj: Profimedia

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Petra Faltýnová so svojím Petra Faltýnová ulovila síce Petra Faltýnová v kufre Petra Faltýnová a Leoš Leošovi Marešovi zostáva už

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Empresa Media/Empresa Media/Profimedia, TMR/Marek Hajkovský, Showpix

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články