Známa Slovenka s nadupaným dekoltom: T(.)T(.) sú jednoznačne najväčšie prsia v hre! | Topky.sk

Utorok, 21. máj 2019. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Známa Slovenka s nadupaným dekoltom: T(.)T(.) sú jednoznačne najväčšie prsia v hre!

Najväčšie prirodzené prsia v slovenskom šoubiznise.
Najväčšie prirodzené prsia v slovenskom šoubiznise.
Zdroj: TV JOJ
03.12.2015 13:30

BRATISLAVA - MEGAbomby! Nie je žiadnym tajomstvom, že často prvé, čo si muži všimnú na ženách, sú práve prsia. Mnohé ich preto túžia mať čo najväčšie... Jojkárska hviezda Eva Kramerová (25) však také priania mať nemusí. Blondínka, ktorá žiari v sitkome Svet podľa Evelyn, má totiž asi najväčšie prirodzené vnady v slovenskom šoubiznise. Veď pozrite sami!


Mnohé známe ženy si v túžbe mať plnší dekolt dávajú svoje prednosti chirurgicky upraviť. No ani tie najväčšie silikóny na slovenskej scéne sa asi nevyrovnajú tomu, čím sa vo výstrihu pýši nová televízna hviezda Eva Kramerová. Blondínka, ktorá žiari v jojkárskom seriáli Svet podľa Evelyn, má totiž vyslovene tie najväčšie bomby v slovenskom šoubiznise. 

A ak by niekto namietal, stačí jediný pohľad na zábery zo včerajšej časti sitkomu a stratí všetky argumenty. Svoje ženské zbrane totiž komička nasúkala do svadobného korzetu, ktorý by normálne vyvinutej žene bol tak akurát. No Evelyn by potrebovala minimálne o dve čísla väčší, prsia jej totiž z neho doslova vypadávali. Pritom nejde o žiadne vylepšené „fejky“ – komička je hrdou majiteľkou 100%-ne naturálnych „darov prírody“. 

Eve Kramerovej, známej ako Evelyn, by takýto nadupaný dekolt mohla závidieť aj ktorákoľvek „silikónka“. No v tomto prípade ide o 100 %-ne prírodný materiál.
Známa Slovenka s nadupaným
Zdroj: TV JOJ

Mohlo by vás tiež zaujímať: 

Pozerávate sitkom Svet podľa Evelyn?

89 % nie
áno 11 %

Hlasovalo: 758


 


Galéria

Najväčšie prirodzené prsia v Eve Kramerovej, známej ako Eva Kramerová alias Evelyn Eva Kramerová alias Evelyn Eva Kramerová alias Evelyn Evu Kramerovú alias Evelyn Eve Kramerovej alias Evelyn Eva Kramerová alias Evelyn

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj, Facebook E.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články