Sexuálny škandál Sloveniek v Egypte: Súd už rozhodol o ich osude! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Sexuálny škandál Sloveniek v Egypte: Súd už rozhodol o ich osude!

Simona T. a Denisa H. už za sebou majú súd.
Simona T. a Denisa H. už za sebou majú súd.
16.09.2015 06:00

KÁHIRA/BRATISLAVA - Poznajú verdikt! Približne v polovici augusta zadržali egyptskí policajti dve Slovenky, ktoré v hoteli poskytovali sexuálne služby vplyvným mužom z podsvetia. Simone T. a Denise H. hrozili za tento čin až tri roky za mrežami. Súd už o ich osude rozhodol a topky.sk vedia, ako to dopadlo.


Simonu T. a Denisu H. prichytili 17. augusta egyptskí policajti, keď brali od vplyvných mužov peniaze za poskytnuté sexuálne služby. Podľa našich informácií ich nabonzovali konkurentky, ktorým sa nepáčili nové tváre v ich rajóne. Naše dievčatá potom kvôli prostitúcii putovali do väzby.


V egyptskom hoteli zatkli dve Slovenky na FOTO: Prichytené pri sexe s vplyvnými mužmi


Po zadržaní čakali Slovenky niekoľko týždňov na súd, ktorý mal rozhodnúť o ich osude. Ako sme zistili, ten už prebehol a vyniesol aj verdikt. Podľa dobre informovaného egyptského zdroja vydal oslobodzujúci rozsudok. A ten je už právoplatný, keďže žiadne odvolanie nepadlo. 

Dievčatám bolo zrejme medzi poľahčujúce okolnosti zarátané ich priznanie – policajtom nijako netajili, k čomu v hoteli dochádzalo. A keďže išlo len o takzvané „malé ryby”, sudca ich prepustil na slobodu. 

Podľa nášho informátora by mali brunetky už v najbližších dňoch pricestovať domov na Slovensko. Hneď, ako sa vyriešia všetky administratívne záležitosti spojené s odchodom z Egypta a príchodom do našej krajiny. Po tejto príučke sa do turisticky atraktívnej africkej krajiny už Simona a Denisa asi tak skoro nevyberú. 


Viac o tomto prípade:

Čakali ste, že dievčatá vyviaznu bez trestu?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 980Galéria

Simona T. a Denisa Simona T. sa k Denisa H. tiež vyviazla Denisa H. sa kamaráti Simona T. súťažila v

Nástroje k článkuZDROJ: miš, ev
FOTO: Facebook, Carat Tuning

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články