°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Nežnosti na verejnosti: Bývalý superstarista vyvetral frajerku!

Bývalý superstarista Samo Tomeček.
Bývalý superstarista Samo Tomeček.
15.09.2015 13:00

BRATISLAVA - Pozrite, ako sa ľúbia! Samo Tomeček (29) sa zviditeľnil vďaka prvej sérii speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Z finálovej jedenástky patrí k spevákom, o ktorých je počuť aj dnes - účinkuje napríklad v šou RTVS Milujem Slovensko. Darí sa mu však aj v súkromí. Jeho partnerkou je už takmer päť rokov Kristína, ktorá mu robí aj manažérku. Pred pár dňami sa spolu ukázali na šoubiznisovej párty, kde si medzi pozvanými hosťami bez problémov prejavovali nežnosti.


Takúto kočku má po svojom boku! Bývalý superstarista Samo Tomeček patrí k tým spevákom, ktorí sa aj desať rokov po skončení šou držia v povedomí ľudí. Aktuálne pôsobí v šou Milujem Slovensko, kde účinkuje ako hudobný sprievod. Okrem pracovnej oblasti sa mu evidentne darí aj v tej súkromnej. Po svojom boku má už 4,5 roka priateľku Kristínu, ktorá je zároveň aj jeho manažérkou.

Dvojica sa pred pár dňami objavila na spoločenskej akcii, kde upútali prítomných hostí svojou verejne prejavovanou náklonnosťou. Spevák svoju polovičku zahrnul nežnými objatiami i bozkami. Zaujímalo nás preto, či dvojica už neplánuje svoj takmer 5-ročný vzťah spečatiť manželským sľubom. „Cítim sa ešte veľmi mladý na takéto záležitosti, ako je svadba a deti,“ odvetil s úsmevom Tomeček.

Keďže mu „šéfuje” vlastná priateľka, zisťovali sme, či kvôli tomu nedochádza u nich k nezhodám a takzvanej ponorke. „Jasné, že sa pohádame, ale väčšinou na pracovných veciach. Občas sme nahnevaní na seba aj doma, je to náročné oddeliť to od seba,“ uviedol Samo. Zdá sa však, že ide len o maličkosti a dvojica sa stále nesmierne ľúbi. 

Spevák Samo Tomeček takto vybozkával priateľku na párty.
Samuel Tomeček s priateľkou

Tvoria podľa vás Samuel a Kristína pekný pár?

13 % nie
áno 87 %

Hlasovalo: 715Galéria

Bývalý superstarista Samo Tomeček. Spevák Samo Tomeček takto Samuel Tomeček s priateľkou Samuel Tomeček s priateľkou Takto vyzerá Samo Tomeček Samo Tomeček sa zviditeľnil

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články