Verejnoprávna telka má náhradu za Kormúthovú: Stavili na sexi kosť! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Verejnoprávna telka má náhradu za Kormúthovú: Stavili na sexi kosť!

Oľga Hamadejová najnovšie uvádza reláciu Góly, body, sekundy, kde v minulosti žiarila aj Kristína Kormúthová.
Oľga Hamadejová najnovšie uvádza reláciu Góly, body, sekundy, kde v minulosti žiarila aj Kristína Kormúthová.
Zdroj: RTVS
25.01.2015 22:00

BRATISLAVA - Verejnoprávna RTVS má vo svojich radoch (staro)novú posilu. Po minuloročnom škandalóznom vyhadzove moderátorky Kristíny Kormúthovej (29) našlo vedenie televízie za tmavovlásku náhradu. Od januára sa totiž v športovej relácii Góly, body, sekundy objavuje plavovlasá fešanda Oľga Hamadejová (27). Čo na ňu hovoríte?!


Minulý rok v máji prišla verejnoprávna RTVS o atraktívnu Kristínu Kormúthovú. Moderátorka hlavnej športovej relácie si totiž poriadne zavarila, keď na sociálnu sieť Facebook napísala status s rasistickým podtónom. Vedenie stanice okamžite rozviazalo s tmavovláskou pracovný pomer. Po škandalóznom odchode však moderátorku v Góloch, bodoch, sekundách nikto nenahradil. Teda až doteraz... 

RTVS totiž za Kormúthovú našla substitúciu. Od začiatku januára sa v hlavnej športovej relácii objavuje 28-ročná Oľga Hamadejová, ktorá v televízii pracuje už viac ako 6 rokov. A pri pohľade na ňu sa potešia najmä muži. Mladučká kráska totiž oplýva charizmou a dávkou sexepílu.

O novej tvári GBS rozhodol šéf športu Marcel Merčiak. „Je to rozhodnutie, ku ktorému som dospel po všetkom, čo Oľga za vyše 6 rokov práce v redakcii urobila a kam sa posunula. Moderátorskú pozíciu v hlavných Góloch, bodoch, sekundách si vybojovala na dlhej trati vlastnou prácou, prístupom k nej, ktorý nesmierne kvitujem. A ako vedúci nič viac chcieť nemôžem,“ vyjadril sa pre médiá známy komentátor.

Hamadejová sa minulý rok blysla aj počas Majstrovstiev sveta vo futbale, kde ako doposiaľ prvá žena moderovala živé vstupy pred samotnými zápasmi. Vtedy plavovláska zožala len samé chvály. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa novej moderátorke bude dariť v hlavnej športovej relácii.

Páči sa vám nová moderátorka športového spravodajstva RTVS?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 1643Galéria

Oľga Hamadejová najnovšie uvádza Oľga Hamadejová je novou Oľga Hamadejová moderovala živé Oľga Hamadejová pôsobí v Kristína Kormúthová musela post

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: RTVS

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články