Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Jojkárskemu Vyvolenému hrozí 12 rokov basy: Krádež ako z amerického filmu!

ExVyVolený Peter Čižmárik, známy aj pod prezývkou Čičo, je podozrivý zo závažného zločinu.
ExVyVolený Peter Čižmárik, známy aj pod prezývkou Čičo, je podozrivý zo závažného zločinu.
Zdroj: KR PZ Trnava/TV Joj
30.09.2014 11:45

ŠOPORŇA - Poriadne si zavaril! Súťažiaceho z druhej série jojkárskej reality šou VyVolení, Petra Čižmárika (35) alias Čiča, zadržala polícia. Podozrivý je totiž zo závažného zločinu. Spolu s kamarátom mal naplánovať krádež ako z amerického filmu. A teraz mu za to hrozí 12 rokov za mrežami.


Peter Čižmárik, známy aj z druhej série jojkárskej reality šou VyVolení, si poriadne zavaril. Ako totiž informovala televízia Joj, v uplynulých dňoch ho zadržala polícia. Muži zákona ho podozrievajú, že spolu s kamarátom naplánoval krádež, ktorá ako keby bola vystrihnutá z amerického filmu. 

Peter sa mal skontaktovať s istým Čechom a navrhnúť mu, že mu ukáže pokrový softvér. Čičo mal svoju obeť počkať pred bratislavskou herňou, odkiaľ ju vraj odviezol do domu v obci Šoporňa. Tam však na záujemcu o kúpu nečakal softvér, ale oveľa horší zážitok. Zozadu naňho zaútočil neznámy muž, ktorý ho mal spolu s exvyvoleným hodiť na zem. Tam ho dvojica útočníkov spútala. 

„Lepiacou páskou mu prelepili tvár, ruky aj nohy. Potom mu prehľadali vrecká, odkiaľ mu ukradli peňaženku s vysokou finančnou sumou a platobnými kartami. Páchatelia spoločne potom zviazaného muža hodili do pivnice,“ povedala hovorkyňa KR PZ v Trnave Ing. Martina Kredatusová. 

26-ročný Čech strávil v pivnici približne 8 hodín, no napokon sa mu podarilo vyslobodiť sa a privolať si pomoc. Polícia neskôr našla v aute Čižmárika osobné veci obete. Súťažiacemu za tento zločin hrozí sedem až dvanásť rokov väzenia. Jeho kamarát z prípadu vyviazol omnoho lepšie. Bol totiž prepustený na slobodu, pretože sa jeho spojitosť so zločinmi nepotvrdila. Televízia Joj v tejto súvislosti exvyvoleného aj oslovila, no k prípadu sa nechcel vyjadrovať. 

 


Galéria

ExVyVolený Peter Čižmárik, známy Peter Čižmárik alias Čičo Peter Čižmárik spolu s Zviazaného 26-ročného Čecha mal Televízia Joj Petra Čižmárika Peter Čižmárik sa k Peter Čižmárik alias Čičo

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Joj, KR PZ Trnava

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články