Kráska z Rafťákov sa strápnila na večierku: Hanba na 100 rokov! | Topky.sk

Utorok, 25. jún 2019. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Kráska z Rafťákov sa strápnila na večierku: Hanba na 100 rokov!

Tereza Voříšková sa pred pár dňami poriadne strápnila - opitá kopala všetkých navôkol.
Tereza Voříšková sa pred pár dňami poriadne strápnila - opitá kopala všetkých navôkol.
Zdroj: showpix.cz
20.06.2014 00:00

PRAHA - Pod parou! Stredajší večer sa u našich západných susedov niesol v znamení premiéry komédie Všiváci. Jednou z hlavných hrdiniek príbehu je aj mladučká herečka Tereza Voříšková (24), ktorú môžu slovenskí diváci poznať napríklad z komédie Rafťáci. Počas slávnostného večera do seba kráska liala jeden pohár vína za druhým. Jej smäd po alkohole mal za následok poriadny trapas - brunetka si vyrobila hanbu na pekne dlhú dobu.


Uplynulú stredu uvádzali naši západní susedia do sveta filmovú novinku Všiváci. V českej komédii stvárňuje hlavnú úlohu herečka Tereza Voříšková. Sympatická brunetka nebola počas slávnostného večera stredobodom pozornosti len na filmovom plátne. Pohľady všetkých prítomných totiž strhávala najmä po slávnostnej premiére.

Hneď po odprezentovaní nového filmu začala do seba nalievať jeden pohár vína za druhým. A poriadne to prehnala. Vypila ich totiž toľko, že sa nedokázala ďalej ovládať. Vynucovala si pozornosť hostí. A ak to nešlo po dobrom, jednoducho ich začala kopať bosou nohou do zadku. 

Okrem toho sa vešala hereckým kolegom okolo krku, prehnane sa zabávala a keď už bola zo svojho vyčíňania unavená, jednoducho si v letných šatočkách sadla na zem. S brunetkiným opileckým rošádom napokon skoncovala jej mama. Dcéru schmatla a odviedla ju domov. Bolo to už ale neskoro - mladučká herečka si stihla vyrobiť hanbu minimálne na 100 rokov dopredu.

Tereza Voříšková to s alkoholom na premiére filmu Všiváci poriadne prehnala. Ľudí navôkol začala bezdôvodne kopať bosou nohou.
Kráska z Rafťákov sa
Zdroj: showpix.cz

Spravili ste pod vplyvom alkoholu niečo, za čo ste sa neskôr hanbili?

21 % nie
áno 79 %

Hlasovalo: 1703Galéria

Tereza Voříšková sa pred Tereza Voříšková to s Z premiéry filmu Všiváci Tereza Voříšková stvárňuje v Tereza Voříšková patrí medzi Tereza Voříšková si zahrala

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Showpix.cz, Bontonfilm

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články