Internet zdesila správa: Karel Gott je mŕtvy! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Internet zdesila správa: Karel Gott je mŕtvy!

Karel Gott sa stal obeťou nechutného žartu. Neprajníkom odkazuje, že bude žiť ešte dlho.
Karel Gott sa stal obeťou nechutného žartu. Neprajníkom odkazuje, že bude žiť ešte dlho.
Zdroj: TV Prima/Facebook
30.05.2014 13:00

BRATISLAVA - Neuveriteľné, majster Karel Gott (74) je mŕtvy! Takáto šokujúca správa sa vo štvrtok začala šíriť po sociálnej sieti Facebook. Vo veku 74 rokov vraj maestro zomrel na zástavu srdca. Mnoho fanúšikov už českú legendu začalo oplakávať, no napokon vyšlo najavo, že všetko je len jeden nechutný vtip a spevák je živý a zdravý.


Ľudská bezočivosť nepozná hraníc! Najnovšie sa o tom presvedčil sám majster Karel Gott. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž vo štvrtok objavila informácia o tom, že česká legenda zomrela na zástavu srdca. „Smutná udalosť, dnes zomrel Karel Gott v 74 rokoch na zástavu srdca. Bohužiaľ, aj napriek veľkému nasadeniu lekárov sa ho nepodarilo zachrániť. Lekár konštatoval smrť,” zneli šokujúce slová o spevákovej smrti. 

Celá správa pôsobila naozaj dôveryhodne, dokonca mala obsahovať aj exkluzívne video, ako sa lekári snažia českého umelca zachrániť. Niet sa preto čomu čudovať, že mnohí fanúšikovia zdrvujúcej informácii uverili a svoj idol začali oplakávať. Ako sa však neskôr ukázalo, všetko to bol len jeden nechutný vtip.

Českému internetovému portálu Super.cz sa totiž podarilo s Karlom Gottom spojiť. Ako sa ukázalo, mŕtvy rozhodne nie je. „Je to nezmysel. Som živý a zdravý. Pracujem a je mi dobre,“ vyvrátil morbídne správy spevák, ktorý si z nich však ťažkú hlavu rozhodne nerobí. „Viem, že sa hovorí, že keď sa o niekom vraví, že zomrel, bude žiť ešte veľa rokov,“ pozitívne na záver skonštatoval umelec.

Na sociálnej sieti Facebook sa vo štvrtok začala šíriť informácia o smrti Karla Gotta.
Internet zdesila správa: Karel
Zdroj: TV Prima/Facebook


Galéria

Karel Gott sa stal Na sociálnej sieti Facebook Karel Gott je stále Karel Gott si z Karel Gott verí, že

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook, TV Prima, SITA, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články