°C

Štvrtok, 20. február 2020. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Kruté bolesti režiséra Trošku: Rýchly prevoz do nemocnice, strach o život!

Obľúbený český režisér Zdeněk Troška skončil v nemocnici s podozrením na infarkt.
Obľúbený český režisér Zdeněk Troška skončil v nemocnici s podozrením na infarkt.
Zdroj: NO GUP
29.11.2013 11:00

PRAHA – Nečakané komplikácie! Zdeněk Troška (60), režisér obľúbenej filmovej série Slunce, seno, prežíva v týchto dňoch skutočne ťažké chvíle. V utorok totiž musel byť náhle prevezený do nemocnice s podozrením na infarkt. Hoci sa nepotvrdilo, po opakovaných silných bolestiach skončil umelec opäť v zdravotníckom zariadení.


Zdeněk Troška, obľúbený český režisér musel byť náhle prevezený do nemocnice. Podľa informácií českých médií mala legenda českej kinematografie neznesiteľné bolesti v oblasti hrudníka. „Nedalo sa to vydržať, bolo to niečo hrozné,“ citoval Trošku denník Aha!

S podozrením na infarkt preto tvorca filmovej série Slunce, seno podstúpil niekoľko vyšetrení srdca. Lekári našťastie problémy so životne dôležitým orgánom vylúčili. Ukrutné bolesti sa však po niekoľkých dňoch opäť vrátili v nezmenšenej miere.

Umelec sa preto podrobil kompletným vyšetreniam, podľa ktorých ho pravdepodobne trápi silný zápal pľúc. Túto informáciu vraj nepriamo potvrdil aj sám režisér, ktorý naďalej zostáva v nemocnici a trpí bolesťami.

Ktoré Troškovo dielo máte najradšej?


Galéria

Obľúbený český režisér Zdeněk Režisér Zdeněk Troška mal Režisér Zdeněk Troška s Zdeněk Troška má na

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, NoGup

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články