°C

Pondelok, 17. február 2020. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Telkáč roka: Rozhodnite o víťazoch televíznej ankety!

O hlasy sa uchádzajú napríklad Vilo Rozboril s Modrým z neba, Ján Koleník a Petra Blesáková z Paneláku, Noviny Joj s Luciou Barmošovou či Nela Pocisková.
O hlasy sa uchádzajú napríklad Vilo Rozboril s Modrým z neba, Ján Koleník a Petra Blesáková z Paneláku, Noviny Joj s Luciou Barmošovou či Nela Pocisková.
27.02.2013 13:00

BRATISLAVA - Nominácie sú uzavreté! Z prvého kola úspešnej ankety Telkáč roka 2012 vzišli v každej kategórii nominanti, ktorí sa naďalej uchádzajú o hlasy svojich fanúšikov. V druhej fáze totiž už ide naozaj o veľa. Rozhodujete tu o absolútnych víťazoch!


Podporte svojich obľúbencov. Kliknite SEM! 

V utorok skončila nominačná časť veľkej televíznej ankety Telkáč roka. V rámci nej ste mohli navrhnúť mená či programy do jednotlivých kategórií a zároveň za ne hlasovať, aby sa prepracovali do druhej fázy. Do tej sa môžete zapojiť už teraz.

Na základe počtu hlasov sme v každej skupine vytvorili rebríček nominantov, ktorí sa v roku 2012 objavovali na televíznej obrazovke. Osobnosti, televízie a programy sa teda naďalej uchádzajú o vašu priazeň.

Hlasujte za svojich favoritov, ide totiž o veľa. V týchto chvíľach už rozhodujete o absolútnych víťazoch! Doteraz sme v ankete zaznamenali 347 624 hlasov. Zapojte sa aj vy na stránke telkacroka.sk.

Pozrite si, kto anketu vyhral v minulom roku. Kliknite SEM.


Galéria

Telkáč roka 2012 pokračuje. O hlasy sa uchádzajú

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články