°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Koščová už syna neskrýva: Toto je môj Adamko!

Katka Koščová so synom Adamkom.
Katka Koščová so synom Adamkom.
25.01.2013 14:00

POPRAD - Krásne bábätko! Katarína Koščová (30) začiatkom januára porodila svojho prvého potomka. Syna Adamka však spočiatku nechcela verejne ukazovať. Na prvom zábere mal dokonca drobček vyštvorčekovanú hlavičku. No najnovšie sa už speváčka s jeho tváričkou verejne pochválila na sociálnej sieti.


Prestala ho skrývať! Katka Kočšová porodila svoje prvé dieťa 9. januára. Krátko predtým nám povedala, že prvé týždne po jeho narodení si nepraje jeho medializáciu. Prvá fotografia, ktorá sa objavila na profile jej sestry, bola dokonca cenzurovaná. Bábätko na nej malo vyštvorčekovanú hlavičku.

Teraz je však už jasné, že malý Adam Pivovar je skutočný fešák. Speváčka totiž najnovšie zverejnila jeho zábery, na ktorých vidno aj tváričku. Presne 16 dní po pôrode sa tak jeho podobou môžu na Facebooku pokochať známi aj neznámi. Je nám krásne, aj veselo, aj spokjone, aj unavene a vystrašene...” okomentovala svoju novú úlohu mamičky Katka.

Syn Katky Koščovej je naozaj fešák.
Koščová už syna neskrýva:


Galéria

Katka Koščová so synom Syn Katky Koščovej je Katka Koščová si užíva Katka Koščová s manželom Katka s tehotenským bruškom Tehotná Katka spievala v

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články