Elena zažala svetlo v izbe a skoro dostala infarkt: Pekelné FOTO ju vydesilo na smrť | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Elena zažala svetlo v izbe a skoro dostala infarkt: Pekelné FOTO ju vydesilo na smrť

Podivné odtlačky Elenu vydesili
Podivné odtlačky Elenu vydesili, Zdroj: Tip čitateľa
05.12.2017 09:07

KOŠICE - Žena z východného Slovenska nám napísala o strašidelnom zážitku, ktorý sa prihodil pred dvoma týždňami. Na deke u nej doma sa objavil podivný obrazec. Keď sa lepšie prizrela, skamenela od strachu. Mala totiž priam pekelný nádych.


Vaše tipy

Elena, ktorá býva v Košiciach, bola doma sama. Večer zasvietila svetlo v obývačke a hneď si všimla, že na deke, ktorá bola rozprestrená na posteli, sú nejaké odtlačky. Nemal ich tam kto zanechať, lebo v byte okrem nej naozaj nikto nebol. Snažila sa deku napraviť, no potom sa na nej objavilo ešte niečo horšie. 

Elena zažala svetlo v
Zdroj: Tip čitateľa

"Vyzeralo to ako odtlačky rúk vtlačené do deky až po lakte. Keď som deku vyrovnala, ostal tam obraz niečoho, čo pripomínalo peklo, a dlane, ktoré sa tlačia spod deky von. Bolo na nich dokonca vidno aj jednotlivé čiary," opisuje Slovenka nepríjemné chvíle. Deku hneď hodila na druhú posteľ a obraz sa za chvíľu stratil. 

Elena zažala svetlo v
Zdroj: Tip čitateľa

Veľmi sa zľakla a netuší, ako sa záhadné odtlačky na deke ocitli. Vraj to nie je jediný raz, čo sa v Eleninom byte objavil takýto podivný úkaz. Teraz tŕpne a dúfa, že sa dá všetko racionálne vysvetliť a nejde o žiadny pekelný odkaz. 


Galéria

Podivné odtlačky Elenu vydesili

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články