Sfušovaná oprava chodníka v Bardejove: FOTO Obyvatelia sú zhrození, toto snáď nie je pravda! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Sfušovaná oprava chodníka v Bardejove: FOTO Obyvatelia sú zhrození, toto snáď nie je pravda!

Oprava chodníka v Bardejove
Oprava chodníka v Bardejove
Zdroj: Tip čitateľa
01.09.2017 11:59

BARDEJOV - Výtlky na cestách a rozbité chodníky sú pre našu krajinu príznačné. Nie každé mesto či obec sa ale dočká potrebných opráv. Keď už aj nastane deň D, nemusí to vyzerať podľa predstáv obyvateľov. Podľa záberov to podobne dopadlo aj v Bardejove.


Vaše tipy

Do redakcie sa nám ozval nespokojný obyvateľ z východného Slovenska. Fotky, ktoré nám poslal pochádzajú z Bardejova, mesta ktoré sa pýši svojou bohatou históriou . Nič ale nie je dokonalé a spomínané zábery sú toho dôkazom. Oprava chodníka na jednej z bardejovských ulíc dopadla priam katastrofálne.

Sfušovaná oprava chodníka v
Zdroj: Tip čitateľa

Tí, ktorí o tom rozhodovali si moc záležať nedali a výsledok práce? No posúďte sami. Autor fotografií svoj názor prezradil a opísal to, začo podľa jeho slov ľudia platia. "Nový asfalt položený na starom, vypraskanom chodníku. Okrem toho sú v ňom korene stromov. Chodník je krivý a o prístupe k pozemkom ani nebudem hovoriť," zneli slová muža, ktorý s výsledkom práce pravdepodobne nebol spokojný.

Sfušovaná oprava chodníka v
Zdroj: Tip čitateľa

Kontaktovali sme aj mesto Bardejov a dali sme im možnosť na vyjadrenie. Na naše otázky sme sa odpovede nedočkali. Obyvatelia, ktorí po tomto chodníku budú kráčať môžu zostať krútiť hlavami. "Takto naše peniaze idú na investície, ktoré nemajú cenu," zakončil jeden z Bardejovčanov. 

Sfušovaná oprava chodníka v
Zdroj: Tip čitateľa


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články