°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

VIDEO, ktoré vyvolalo na internete dojemnú búrku: Krásny dôkaz, že láska kvitne vždy a všade!

Láska je skutočne zázračný cit.
Láska je skutočne zázračný cit.
Zdroj: Twitter
10.09.2015 08:00

BRATISLAVA - Kto hovorí, že romantika je mŕtva, mal by si povinne pozrieť nasledujúce video. Roztomilý starý pár všetkým na letisku v Los Angeles ukázal, že láska má svoje miesto v živote človeka v každom veku a mnohí mladí si len povzdychnú, že aj oni by niečo také chceli zažiť. Bohužiaľ, dočkajú sa len virtuálnej kytice k sviatku a srdiečkových emotikonov v ich profile na sociálnych sieťach.


S pribudújúcimi rokmi nemusí iskra vo vzťahu vždy len hasnúť. Je len na nás, či sa nám podarí plameň udržať, alebo to vzdáme a budeme pátrať po nejakom novom zdroji tepla. Určite je však vidina zotrvania v harmonickom manželstve s partnerom do staroby pre väčšinu ľudí oveľa lákavejšia, ako neustále hľadanie toho pravého.

V tomto smere by mohla ísť príkladom dvojica, ktorú si niekto tajne nahral na letisku. Starší pán čakal v príletovej hale na svoju vyvolenú, rovnako v dôchodcovskom veku, s kyticou kvetín v ruke. Trpezlivo vyčkával, kým podíde aj s kufrom na kolieskach k nemu, aby ju privítal bozkom a objatím.

Po zverejnení krátkeho videa na YouTube sa pod ním rozprúdila bohatá konverzácia a užívatelia hodnotili to, čo videli, vysoko pozitívne. Samozrejme sa však museli nájsť aj skeptici, ktorí pridali k milým komentárom aj trochu irónie. "Stavím sa, že podvádzal ju a cítil sa zle," uviedol jeden z cynikov.


Galéria

Láska je skutočne zázračný Úžasné privítanie na letisku.

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: YouTube, bap

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články