Sobota, 10. jún 2023. Meniny má Margaréta, Gréta, zajtra Jesika.

Brychtová sa synom často nechváli: Aha, aký fešák!

Katarína BrychtováGaléria fotiek (3)
Katarína Brychtová
Zdroj: Instagram KB

BRATISLAVA - Moderátorka a herečka Katarína Brychtová je dvojnásobnou mamou. Dcéru Katku už verejnosť pozná, keďže sa so svojou známou mamou ukázala už aj v spoločnosti. Syn Jakub až tak známy nie je...


Katarína Brychtová sa narodila 22. mája 1967. Vyštudovala VŠMU a hosťovala v SND, v Astorke či Radošinskom naivnom divadle. 

Katarína Brychtová

Objavila sa v niekoľkých filmoch a seriáloch. Je známa aj ako dabingová herečka, jej hlas je najviac spojený s Rachel zo seriálu Priatelia a nahovorila aj Kevinovu mamu v sérii Sám doma... Popri herectve si vybudovala tiež kariéru moderátorky, najprv pôsobila v rádiu a neskôr v televízii. Navždy s ňou bude spätý program Pošta pre teba. 

Brychtová sa synom často
Galéria fotiek (3)

Katka pochádza z troch súrodencov a tiež vždy chcela tri deti, nakoniec manželovi, chirurgovi Ivanovi Brychtovi porodila len dve. Majú spolu dcéru Katku (34) a syna Jakuba (28). 

Katka mladšia je už tiež verejnosti známa – jej tvár sa objavila v médiách, keď zo svojej mamy urobila babičku. Objavila sa s ňou aj v spoločnosti na jednom z krstov.  

Zato syn Jakub zrejme známy byť netúži. No aj napriek tomu sa nedávno objavil na profile svojej mamy, keď ju prišiel podporiť do jednej kaviarne, kde sa konajú vedomostné kvízy. Aha, aký fešák! 

Katarína Brychtová s dcérou
Galéria fotiek (3)
Katarína Brychtová s dcérou Katkou a synom Jakubom
Zdroj: Instagram KB

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články