Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Kedysi sexbomba, dnes... Má 86 a takto vyzerá!

Sophia Loren
Sophia Loren
Zdroj: Columbia Pictures
20.09.2020 00:01

RÍM - Sophia Loren patrí medzi celebrity, ktoré netreba hádam nikomu predstavovať. Žena, o ktorej snívali milióny mužov po celom svete, dnes oslavuje 86. narodeniny. A hoci sa v posledných rokoch venuje najmä rodine a je typickou babkou na plný úväzok, raz za čas sa ukáže v spoločnosti. Nuž, a treba uznať, že vždy vyzerá skvele!


Sophia Scicolone sa narodila 20. septembra 1934 v Ríme ako nemanželské dieťa. Kvôli chudej postave bola terčom posmechu a prezývali ju Špáradlo. Milovala kino a veľmi túžila po tom, aby sa z nej stala herečka. 

Svoj sen si začala plniť ako 17-ročná účinkovaním v počine Quo Vadis, kde stvárnila krásnu otrokyňu. Šarm a pôvab využila aj pri profesii modelky, či na súťaži krásy, kde skončila druhá. Obrovským víťazstvom však pre ňu bolo skôr to, že si ju medzi kráskami všimol jej osudový muž. 

Sophia Loren kedysi-
Kedysi sexbomba, dnes... Má
Zdroj: United Artists

O 20 rokov starší producent Carlo Ponti. Ten jej zaplatil herecké kurzy, poradil jej, aby sa premenovala na Sophiu Loren a pomáhal jej naprieč celou kariérou. Keď mu Sophia padla do oka, bol v tom čase ženatý. V roku 1966 sa však v Paríži zosobášili a plánovali si rodinu. Krásna herečka dvakrát potratila, napokon sa jej narodili synovia Carlo a Edoardo. Tí zo slávnej Sophie spravili babičku a tá si chvíle strávene s vnúčatami veľmi užíva. 

Sophia Loren aj po rokoch ohuruje zjavom.
Sophia Loren
Zdroj: SITA

Sophia Loren ohúri zjavom aj na staré kolená.
Sophia Loren
Zdroj: SITA


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Columbia Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články