°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Hviezda Markízy ako ju Boh stvoril: Monika Hilmerová úplne bez mejkapu... WOW!

Monika Hilmerová
Monika Hilmerová
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
07.10.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Monika Hilmerová patrí už pár rokov k tváram televízie Markíza a medzi divákmi je veľmi obľúbená. Ako jedna z mála herečiek nemá problém ukázať sa svojim fanúšikom aj tak, ako ju pán Boh stvoril. A to aj napriek tomu, že už má po štyridsiatke. Dnes oslavuje 45. narodeniny.


Obľúbená slovenská herečka Monika Hilmerová sa k svojej dnešnej profesii dostala už ako desaťročné dievčatko a jej prvotinou bol hraný film O sláve a tráve. Ako šestnásťročná sa stala členkou Radošinského národného divadla. Aktuálne je stálicou seriálu Oteckovia, kde hrá Luciu, matku štyroch detí a manželku Filipa Tůmu. Už pred pár rokmi si zahrala aj v seriálovom hite Búrlivé víno či pipenku Miu na JOJ-ke v komediálnom projekte Hoď svišťom.

Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom a deťmi Zarou a Leom
Hviezda Markízy ako ju
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

V skutočnom živote je už 10 rokov vydatá za tanečníka Jara Bekra, s ktorým má dve deti – dcérku Zaru a syna Leonarda. Na sociálnych sieťach zdieľa so svojimi fanúšikmi mnohé situácie. Nielen z pracovného, ale aj súkromného života. A dokonca sa im niekoľkokrát ukázala aj doslova, ako ju pán Boh stvoril. Bez štipky mejkapu. Hoci dnes Monika Hilmerová oslavuje 45. narodeniny, skvele vyzerá s mejkapom aj bez neho. Nežná blondínka a dvojnásobná mama si tak pokojne môže dovoliť vybehnúť von aj nenamaľovaná.

Monika Hilmerová sa s fanúšikmi delí aj o zábery, kde na sebe nemá štipku mejkapu
Hviezda Markízy ako ju
Zdroj: Instagram M.H.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar, TV Markíza, TV JOJ, Continental film

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články