°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Toto sa často nevidí, ale... Nekompromisný Habera si vie vystreliť aj zo seba!

Pavol Habera
Pavol Habera
Zdroj: TV MARKÍZA
12.04.2018 00:00

BRATISLAVA - Pavol Habera už roky hodnotí nádejné spevácke talenty v šou SuperStar a kedysi sedel aj v porote Slovensko hľadá talent. Je známy ako nekompromisný kat, ktorý si nedáva servítku pred ústa. V súkromí sa však evidentne vie odviazať a vo vzácnych chvíľach si zo seba vystrelil aj na televíznych obrazovkách.


Hľadanie talentov je biznis, a tak Paľo Habera nemá problém na rovinu povedať ľuďom, ak nemajú na to, aby sa spevom živili. Niekedy sú jeho poznámky dosť ostré, a tak si získal status kata. 

V šou SuperStar pôsobí buď totálne prísne, alebo sa proste zabáva na účet ľudí, ktorí prišli na kasting. Pamätníci si však môžu spomenúť, že ani on sám nemal problém zhovädiť sa pred kamerami. Nestávalo sa tak často, ale občas sa dal nahovoriť na recesiu. 

Habera napríklad v roku 1996 účinkoval v silvestrovskom programe, kde si strihol vystúpenie ako z Modrej ustrice. V obtiahnutom koženom oblečení a s divnými fúzmi hopsal napodobňujúc choreografiu zo známeho klipu k skladbe YMCA. 

A na srandičky sa nechal nahovoriť aj v roku 2006, keď si ho pozvali Andy Kraus a Peter Marcin do Hurikánu. Habera v relácii stvárnil Červenú čiapočku - predviedol sa teda v sukničke a podkolienkach, bielej blúzke a červenom čepčeku. V rukách mu nechýbal ani košík. 

Pavol Habera sa narodil 12. apríla 1962. Preslávil sa ako líder kapely Team. Účinkoval vo filmoch Fontána pre Zuzanu a tiež v niekoľkých muzikáloch. Jeho životnou partnerkou je modelka Daniela Peštová, s ktorou má dve deti. Najstaršiu dcéru má z predchádzajúceho manželstva. 

Haberovci sú spolu šťastní
Zdroj: instagram.com/daniela_pestova


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza, Instagram;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články