Hollywoodska kráska: Sexi aj po dvoch deťoch... Toto je jej tajomstvo! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Hollywoodska kráska: Sexi aj po dvoch deťoch... Toto je jej tajomstvo!

Eva Mendes
Eva Mendes
Zdroj: SITA
05.03.2019 00:01

LOS ANGELES - Eva Mendes je pokladaná za jednu z najpríťažlivejších herečiek. Aktuálne žije skôr rodinným životom než hollywoodskymi večierkami. S partnerom Ryanom Goslingom už vychováva dve dcéry. Napriek tomu si udržiava sexi postavu. V čom tkvie tajomstvo jej skvelej figúry?


Eva Mendes a Ryan Gosling tvoria príťažlivý hollywoodsky pár. Napriek tomu sa na odovzdávaní Oscarov v roku 2017 herec objavil so sestrou. Jeho partnerka sa totiž už viac venuje ich dvom dcérkam a pokojne si nechala ujsť aj takúto prestížnu udalosť.

Hollywoodska kráska: Sexi aj
Zdroj: Profimedia

Eva Mendes porodila deti v rokoch 2014 a 2016 a veľmi rýchlo sa znova pýšila skvelou postavou. Ako si ju udržiava? Napríklad miluje beh. Keďže posilňovňu ani klasické cvičenie neobľubuje, vo forme ju drží behanie. Má rada ale aj jogu a pilates. 

V rámci stravy Eva úplne vylúčila mäso. Teda okrem toho rybacieho. Ostatné druhy nahradila sójovými produktmi a hnedou ryžou. Ako tvrdí, strava je najdôležitejšia časť celkovej snahy o udržanie si zdravého tela. Preto aj keď si občas dopraje deň, kedy si naozaj pochutná na všetkom, vo všeobecnosti sa snaží obmedzovať nezdravé jedlá v presvedčení, že nepôsobia negatívne len na jej fyzický zjav, ale i na psychiku.

Hollywoodska kráska: Sexi aj
Zdroj: reprofoto: flaunt

A ďalšia rada, ktorou sa herečka riadi: Hlad je často len prezlečený smäd. nedostatok vody sa neprejavuje negatívne len na pleti, ale často spôsobuje aj zvýšený apetít. Mendes preto nikdy nezabúda na hydratáciu.

A po dodržaní všetkých zásad si potom niekedy dopraje aj zaslúženú odmenu. Pri dvoch deťoch si proste niekedy treba dopriať. Ale všetko s mierou. 

Hollywoodska kráska: Sexi aj

Eva Mendes sa narodila 5. 3. 1974 kubánskym rodičom. Po rozvode ju mama vychovávala v Los Angeles. Bola vychovávaná ako katolíčka a istý čas rozmýšľala, že sa stane mníškou. Koncom 90. rokov minulého storočia sa ako modelka objavila v niekoľkých klipoch. Jej herecká kariéra začala, keď si vyhľadávač talentov všimol jej fotku v kamarátovom portfóliu. Zo svojho prvého hereckého výkonu bola Eva sklamaná, a tak si najala učiteľa herectva. 


Galéria

Eva Mendes Eva Mendes a Ryan Eva Mendes Eva Mendes

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Feminity, ev
FOTO: SITA, Profimedia, Flaunt, W Magazine

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články