Sobota, 1. apríl 2023. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

VIDEO: Burácajúce publikum nepustilo The Duchon´s z javiska!

Mega úspešná show The Duchon´sGaléria fotiek (4)
Mega úspešná show The Duchon´s
Zdroj: Ján Zemiar

Show, ktorá rozprúdi krv aj vo vašom tele! Pozrite si zábery z fantastickej show The Duchon´s, na ktorej sa ako choreograf i režisér podieľal sám Ján Ďurovčík. V úspešnom predstavení účinkujú špičkoví slovenskí umelci na čele s Patrikom Vyskočilom.


Výnimočná show na počesť legendy Karola Duchoňa je pohladením pre oči aj uši. Divákov po celom Slovensku si podmanil nie len vďaka notoricky známym skladám ale najmä štýlovému prevedeniu v podaní perfektných hercov, spevákov a tanečníkov pod taktovkou Jána Ďurovčíka ako choreografa aj režiséra.

Show The Duchon´s
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Archív The Duchon´s

Na pódiu môžete vidieť mnohé známe tváre úspešných umelcov. Azda najvýraznejší je mladý charizmatický Patrik Vyskočil (v strede), hviezda Divadla Nová Scéna, ktorý je obsadzovaný do tých najlepších predstavení.

Herec Lukáš Pišta v show The Duchon´s

Predstavenia na počesť legendárnemu Karolovi Duchoňovi priťahujú stovky divákov po celom Slovensku.

VIDEO: Burácajúce publikum nepustilo
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Archív The Duchon´s

VIDEO: Burácajúce publikum nepustilo
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Archív The Duchon´s

Úspešná show sa hrá od decembra 2019 a zahviezdil v Banskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi, Michalovciach, Galante, Veľkom Krtíši, Bratislave, Považskej Bystrici, na Zemplínskej Šírave a ďalších mestách naprieč Slovenskom. O tom, že Slováci v každom kúte krajiny milujú Duchoňovky niet pochýb.

Spokojní diváci nabití pozitívnou energiou sa umelcom takto odvďačili:

Fanúšikov čaká posledné júlové predstavenie, a to 31.7. na Trenčianskom hrade. V nádhernom prostredí hradu zaznejú tie najväčšie a najkrajšie hity od Karola Duchoňa v aranžmánoch Antona Popoviča. Zatancujú a zaspievajú špičkoví mladí slovenskí umelci ako Patrik Vyskočil, Lukáš Pišta, Michal Candrák, Lenka Machciníková, Barbora Ďurovčíková či Radka Šutláková. Samozrejme, chýbať nebudú ani dynamické choreografie tanečníkov či humorné dialógy. 

Na predpredaj.sk ostáva už len pár vstupeniek, takže neodporúčame váhať ani sekundu a zabezpečiť si tento výnimočný letný zážitok.

- reklamná správa -

VIDEO: Burácajúce publikum nepustilo The Duchon´s z javiska!


Súvisiace články

Najčítanejšie články