Beer Fest Žilina prinesie to najlepšie zo sveta craftových pív už 4. - 5. októbra! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Beer Fest Žilina prinesie to najlepšie zo sveta craftových pív už 4. - 5. októbra!

Zdroj: Beer Fest Žilina
17.09.2019 09:00

Priaznivci zlatistého moku si v piatok 4. a sobotu 5. októbra rozhodne nájdu cestu na Poštovú 1 na Vlčincoch, keďže práve tu sa bude konať festival remeselníckeho piva BEER FEST.


Craftove pivo chutí oveľa lepšie ako jeho masovo produkované alternatívy aj preto, lebo pivovarníci sa sústreďujú na kvalitu ich piva viac ako na marketingovú kampaň a vkladajú doňho dušu, srdce a taktiež mnoho úžasných ingrediencií. 

A najmä nerobia žiadne skratky! Práve ich produkciu budete mať možnosť ochutnať počas dvoch dní žilinského Beer Fest-u - predstavia sa pivovary Berhet, Simeon, Beervana, Československá pivotéka, Žiwell a samozrejme Beer Station Žilina.  

Beer Fest Žilina prinesie
Zdroj: Beer Fest Žilina

„Sú to všetko tie najkvalitnejšie craftove pivovary, ktoré sa o svoje remeselné pivo starajú s láskou. Môžete očakávať tú najvyššiu kvalitu, v stánku Beer Station sa môžete tešiť aj na októberfestové pivné špeciály a rôzne suveníry. Okrem toho sú pripravené aj klasické pivné špeciály ako klobásky, guláš, bravčové pečené, hotdog, burgre, kolená či praclíky,“ pozývajú organizátori Beer Festu 2019

Predstavia sa vám kapely: AC/DC revival, Kalahari, Ja ty a Rolo, Klan, Wasted String, Sektor 20,0, Posthype a Farizeo. V prípade nepriaznivého počasia sú zabezpečené veľkokapacitné stany! 

Beer Fest Žilina prinesie
Zdroj: Beer Fest Žilina

Cena vstupenky v predpredaji 5€, na mieste bude cena vstupenky 6€. V predpredaji je taktiež možné zakúpiť skupinovú vstupenku pre 8 osôb iba za 36€. Vstupenky si môžete zakúpiť na Predpredaj.sk.

Aktuálne info získate na facebookovej stránke
A nezabudnite - Život je krátky, preto pite dobré pivo

Organizátormi podujatia sú Post Café a Beer Station Žilina
Generálny partner BMW Bavaria 
Hlavný partner Zelené Vlčince
Mediálni partneri rádio Frontinus 

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články