Čo majú spoločné známi seriáloví OTECKOVIA a skupina DESMOD? | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Čo majú spoločné známi seriáloví OTECKOVIA a skupina DESMOD?

Zdroj: Javorinské leto
15.07.2019 10:00

Stretnú sa pod najvyšším vrchom Bielych Karpát na JAVORINSKOM LETE. V malebnej dedinke Lubina sa už 27. júla 2019 v areály amfiteátra Roh uskutoční minifestival pre deti aj dospelých. O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú hudobná skupina DESMOD a štyria hlavný protagonisti známeho seriálu OTECKOVIA.


Na pódiu obľúbených hercov Vlada Kobielského, Filipa Tůmu, Braňa Deáka a Mareka Fašianga spoločne vyspovedáme a  návštevníkov iste potešia nejednou zábavnou historkou z nakrúcania seriálu OTECKOVIA. Všetci štyria fešáci sa následne povenujú svojim fanúšikom aj počas autogramiády"27.júla 2019 sa tešíme na podujatie Javorinské leto v obci Lubina, kde sa môžete s nami stretnúť. Dostanete tam naše podpis karty, budete sa môcť s nami odfotiť a niečo aj porozprávame. Tešia sa na Vás všetci OTECKOVIA,“ odkázali svorne populárni herci.

Čo majú spoločné známi
Zdroj: Javorinské leto

Návštevníci Javorinského leta sa môžu tešiť i na koncert kapely DESMOD, ktorá si pre nich pripravila svoje najväčšie hity. O vynikajúcu náladu sa postarajú aj single z posledného albumu Molekuly zvuku, ktoré valcovali rádia ako  Vŕba, Nevrav mi aký som, Chýbanie. Tieto, ale aj ďalšie piesne zahrá Desmod na Javorinskom lete.

Vstupenky v sieti Predpredaj.sk.

Čo majú spoločné známi
Zdroj: Javorinské leto

Čo majú spoločné známi
Zdroj: Javorinské leto

Podujatie bude spestrené rôznymi atrakciami, ako napríklad skákací svet, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, na svoje prídu deti i dospelí.

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články