Z toho behá mráz po chrbte: Speváčka Bartošová »vstala z mŕtvych«! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Z toho behá mráz po chrbte: Speváčka Bartošová »vstala z mŕtvych«!

Iveta Bartošová ožila v srdciach fanúšikov vďaka doteraz nevydanej piesni.
Iveta Bartošová ožila v srdciach fanúšikov vďaka doteraz nevydanej piesni.
18.06.2014 06:00

PRAHA - Slzy dojatia! Tak budú teraz zrejme reagovať mnohí fanúšikovia Ivety Bartošovej (†48). Speváčkin textár sa totiž rozhodol po jej smrti vydať CD s názvom Iveta naposledy. Umelkyňa vďaka nemu ožije nielen prostredníctvom starých hitov, ale aj piesní, ktoré doteraz nikdy zverejnené neboli. Jednu z nich - Chci s Tebou vzlétnout - dal už autor Jarek Šimek (40) k dispozícii. Slová o čistej láske bez postranných úmyslov v blondínkinom podaní naozaj berú dych.


Takmer dva mesiace po smrti Ivety Bartošovej majú fanúšikovia možnosť spoznať jej úplne nové piesne. Umelkyňa má totiž na konte aj skladby, ktoré sa doteraz na verejnosť nedostali. Teraz jej bývalý spolupracovník a textár Jarek Šimek vydáva CD Ivety naposledy. Na ňom sú aj nezverejnené kúsky, ktoré vznikli v uplynulom období. 

Akousi ochutnávkou sa stal počin s názvom Chci s Tebou vzlétnout, ktorý je údajne venovaný speváčkinej prvej láske - kolegovi Petrovi Sepéšimu. „Tú pieseň som počula po prvý raz pred dvomi rokmi. Iveta ma odviedla k autu, tam zapla prehrávač a spievala spolu s nahrávkou. Hlavu mala zaklonenú, pozerala sa do neba a dávala do toho také emócie, že i teraz sa mi derú slzy do očí, keď si na to spomeniem,” povedala pre portál Super.cz Ivetina kamarátka Blanka. 

Podľa spomínanej priateľky ide o potenciálny hit, ktorý doslova chytá za srdce. „Šimek ju neuveriteľne vystihol. Vždy túžila prežiť čistú lásku bez postranných úmyslov a o tom ten song je. Je super, že Jarek tú pieseň vytiahol z trezoru, ľudia musia počuť Ivetinu najkrajšiu skladbu,” tvrdí žena z Bartošovej blízkeho okolia.

CD by sa malo do predaja dostať už tento týždeň. „S Ivetinou smrťou som sa doteraz nevyrovnal. Rozhodol som sa, že dokončím album, ktorý sme spolu pripravovali a ešte štyri mesiace pred jej skonom sme si sľubovali, že keď sa bude cítiť v pohode, ešte nejaké piesne pridáme,” povedal pre topky.sk Šimek. Ide teda o piesne, ktoré Bartošová neplánovala nechať len tak v šuflíku. 

Doposiaľ nevydaná pieseň Ivety Bartošovej

Páči sa vám Ivetina pieseň?

4 % nie
áno 96 %

Hlasovalo: 8245


 

Galéria

Iveta Bartošová ožila v Takto bude vyzerať obal Jarek Šimek a Iveta Jarek Šimek a Iveta Iveta Bartošová môže mať Iveta Bartošová zahynula 29. Fanúšikovia nechávali pri trati

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: TV Prima, Profimedia, youtube.com, IvetaNaposledy.cz

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články