Kandidáti na župných poslancov: BSK, Volebný obvod 2, Bratislava - Ružinov | Topky.sk

Pondelok, 22. apríl 2019. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Kandidáti na župných poslancov: BSK, Volebný obvod 2, Bratislava - Ružinov

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

10.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Bratislavskom samosprávnom kraji za MČ Ružinov


Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Igor Adamec, Mgr.

53

riaditeľ TVRaRE, s.r.o.

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

2

Tomáš Alscher, Ing., MPH.

33

ekonóm

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3

Marián Andel, PhDr.

67

dôchodca

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana

4

Dagmar Bednáriková, Ing., PhD.

55

daňová poradkyňa

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana

5

Sylvia Beňová, Ing.

40

generálna riaditeľka sekcie ekonomiky

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6

Kristína Biháriová

28

invalidný dôchodca

Bratislava - Ružinov

Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

7

Roman Blanár

53

prevádzkar v reštauračnom zariadení

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

8

Kamil Bodnár, Mgr.

37

dátový analytik

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

9

Ján Buocik, Mgr.

40

advokát

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

10

Petra Demková, Mgr.

39

živnostníčka

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

11

Slavomír Drozd, Ing.

52

dizajnér

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

12

Martina Fondrková, Mgr.

43

poslankyňa miestne zastupiteľstvo mestskej časti BA- Ružinov

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

13

Marián Gajdoš, MVDr.

58

zástupca starostu

Bratislava - Ružinov

#SIEŤ

14

Natália Grausová, MUDr.

63

poslankyňa NR SR

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

15

Adam Greksa, Mgr.

32

podnikateľ

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

16

Danka Hevierová

63

ekonómka

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana

17

Ján Höher

69

tenisový tréner

Bratislava - Ružinov

NOVÝ PARLAMENT

18

Miloslav Hrádek, JUDr. Mgr., LL.M.

43

manažér

Bratislava - Ružinov

SME RODINA - Boris Kollár

19

Dušan Hruška, Ing.

57

živnostník

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

20

Martin Chren, Ing.

36

ekonóm

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

21

Pavol Jusko, PhDr.

53

vysokoškolský pedagóg

Bratislava - Ružinov

SME RODINA - Boris Kollár

22

Branislav Kaliský, Ing. arch.

49

architekt

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

23

Monika Kozelová, Mgr.

56

dramaturg

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

24

Petra Krištúfková

40

poslankyňa NR SR

Bratislava - Ružinov

SME RODINA - Boris Kollár

25

Daniel Kučera, Bc.

43

technický manažér

- zriaďovateľ školy

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana

26

Marcela Kulifajová, Ing.

42

koordinátor v oblasti odborného vzdelávania stredných odborných škôl

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

27

Maroš Mačuha, Mgr., PhD.

44

SZČO

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

28

Marek Machata, Mgr. et Mgr.

34

projektový manažér

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

29

Jozef Matúšek, Mgr.

70

učiteľ na dôchodku, občiansky aktivista

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

30

Silvester Minarovič, JUDr.

79

právnik

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana

31

Robert Műller

60

zdravotne ťažko postihnutý

Bratislava - Ružinov

MOST - HÍD, SMER -

sociálna  demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati,  Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

32

Ondrej Noskovič

59

administratívny pracovník

Bratislava - Ružinov

NOVÝ PARLAMENT

33

Petra Palenčárová, Mgr.

36

manažérka

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

34

Martin Patoprstý, Ing.

32

občiansky aktivista

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

35

Dušan Pekár, Mgr. Ing.

53

starosta

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

36

Pavol Petrovič, Ing.

53

podnikateľ

Bratislava - Ružinov

ŠANCA

37

Denisa Pilotto, Ing. arch.

41

architektka

Bratislava - Ružinov

SME RODINA - Boris Kollár

38

Vladimír Randa, Ing.

78

živnostník

Bratislava - Ružinov

NOVÝ PARLAMENT

39

Anna Reinerová, Ing.

59

ekonómka

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

40

Erika Reinoldová

35

občianska aktivistka

Bratislava - Ružinov

Nezávislosť a Jednota

41

Patrik Riszdorfer, Mgr.

48

mediálny poradca

Bratislava - Ružinov

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

42

Branislav Saga

52

živnostník

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

43

Anton Savitský

67

pracovník bezpečnostnej služby

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

44

Vladimír Sloboda, Ing.

38

manažér kvality

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

45

Ľubomír Ščasný, Ing.

57

ekonóm

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

46

Janka Šípošová, PhDr., CSc.

68

psychologička, expertka pre obete trestných činov

Bratislava - Ružinov

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

47

Ladislav Špánik

64

dôchodca

Bratislava - Ružinov

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

48

Lucia Štasselová, Ing. arch.

59

poslankyňa

Bratislava - Ružinov

nezávislý kandidát

49

Michal Vicáň, Bc.

33

projektový manažér

Bratislava - Ružinov

SME RODINA - Boris Kollár

50

Štefan Zima, Mgr. art.

68

dôchodca

Bratislava - Ružinov

Slovenská národná strana


Najčítanejšie články