VIDEO Bežná policajná kontrola sa brutálne zvrtla: Za toto si policajt zaslúži super potlesk! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

VIDEO Bežná policajná kontrola sa brutálne zvrtla: Za toto si policajt zaslúži super potlesk!

Zdroj: Facebook/Knox County Sheriff's Office
21.09.2019 15:02

KNOXVILLE - Muž vypočúvaný dvomi policajtmi v americkom meste Knoxville poriadne preveril ich postreh a reakcie. Počas rozhovoru na moste si totiž náhle zmyslel, že sa vrhne dolu cez zábradlie a ukončí svoj život. Pohotovosť jedného z mužov zákona je ale natoľko pozoruhodná, že tento úmysel prekazil.


Dramatické video, ktoré zverejnil úrad šerifa okresu Knox County v štáte Tennessee, pochádza ešte z 8. apríla, ale na verejnosť sa dostalo až teraz. Zábery zachytávajú dvojicu policajtov, ktorí sa na moste rozprávajú s mladým mužom. Zrazu sa však bežná a pokojná scéna mení na drámu, keď sa mladík rozhodne zoskočiť z mosta. Katastrofe zabránila iba duchaprítomnosť mužov zákona. Jednému z nich sa totiž skokana v poslednej chvíli podarilo zachytiť a vytiahol ho späť na chodník.

"Vďaka ostražitosti a rýchlemu konaniu je mladík dnes nažive," uviedol šerif Tom Spangler, ktorý tak ocenil prácu svojich podriadených. Podplukovník McCarter a dôstojník Rehg sa vďaka svojmu konaniu stali skutočnými miestnymi hrdinami. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Facebook/Knox County Sheriff's Office

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články